У веб-студії ЛУМА вартість створення сайту формується на основі базового пакета модулів, що підключаються, який залежить від певного типу сайту. Вартість веб-сайту залежить від обсягу робіт, які необхідно виконати розробнику під час роботи над проектом. І в результаті, скільки часу витратить веб-студія, щоб створити сайт, що відповідає вимогам замовника.

Скільки коштує створити сайт – це перше питання, яке клієнти задають по телефону. Замовник завжди розраховує отримати вичерпну відповідь, підкріплену інформацією, яка буде своєчасною, корисною та актуальною.

Однак, у клієнта часто немає чіткого розуміння, навіщо він в принципі хоче зробити сайт. Тобто замовник не бачить прямий взаємозв'язок між веб-сайтом та бізнесом, отже спочатку потрібно розібратися у цьому питанні, а потім можна запропонувати оптимальне рішення та назвати вартість розробки.

І ось виникає проблема: коли на питання про ціну клієнт не отримує миттєвої відповіді, у нього виникає підозра, що ви спеціально розтягуєте час і збираєте інформацію, щоб назвати вищу вартість за свої послуги. Але це не так, щоб позначити вартість розробки, виконавець повинен спочатку зрозуміти, по-перше, що конкретно хоче замовник і, по-друге, які завдання необхідно вирішити насамперед.

Ціна розробки сайту залежить від наступних факторів:

 • Тип сайту (Сайт-візитка, корпоративний сайт чи інтернет магазин)
 • Система керування контентом (CMS) - загальнодоступна, наприклад WordPress, Joomla або комерційна, наприклад, Бітрікс
 • Дизайн сайту – ексклюзивний, адаптивний чи типовий, кількість розроблених дизайн макетів
 • Наявність додаткових модулів, що не входять до базового комплекту (калькулятор, он-лайн консультант, оплата через сайт та інші)
 • Необхідність індивідуального програмування під специфічні завдання бізнесу
 • Підготовка контенту – кількість текстів, яку потрібно підготувати

Ми пропонуємо базовий комплект усіх необхідних елементів повнофункціонального сайту за фіксовану вартість. На додаток до базової вартості завжди можна вибрати модулі та елементи дизайну, які Ви бажаєте бачити на своєму сайті. Дізнатись вартість створення сайту Ви можете надіславши нам заявку та короткий опис ваших потреб, результат розрахунків буде надісланий Вам на e-mail.

Що впливає на вартість створення сайту?

Розробка сайту - це процес, який потребує серйозних витрат часу та праці. Тому від вартості створення сайту безпосередньо залежить ефективність ресурсу та його якість.

Чим вище вартість сайту, тим ретельніше і скрупульозніше будуть проведені операції, невидимі користувачеві, але важливі для подальшого просування сайту. Низька вартість створення сайту суттєво знижує кількість часу, витраченого на розробку, внаслідок цього страждає не лише структура сайту, а й його якісне інформаційне наповнення.

У тому випадку, коли вартість створення сайту є адекватною, розробники виконують важливу для майбутнього просування сайту роботу з заповнення всіх службових полів сторінок, таких як:

 • ЧПУ (людина зрозуміла URL) - це адреса сторінки написана на латиниці,
 • Заголовок сторінки (title), який містить головну ключову фразу
 • Опис кожної сторінки (descriptions) - 1-2 пропозиції, що коротко описують зміст сторінки
 • Додавання ключових фраз (keywords), вибраних на основі аналізу сайтів-конкурентів.
 • Аналіз конкурентів для вибору ключових фраз та подальшого просування сайту. Це процес дуже важливий, відповідальний і трудомісткий, він заснований на аналізі позиціонування компанії та сегментування ринку.

Вартість створення сайту: вирішите питання що для вас у пріоритеті економія чи якість?

Без сумніву, питання економії бюджету актуальне для кожного бізнесу, і створення сайтів – не виняток. Ми в будь-якому випадку намагатимемося максимально ефективно освоїти Ваш бюджет, і не нав'язуватимемо Вам своєї думки з приводу того, який вибрати варіант, просто звертаємо Вашу увагу на текст вище.

Оцініть зі свого боку, який вплив вартості створення сайту на його якість. У разі пряма залежність – час, витрачене розробку (впливає вартість) і визначає якість кінцевого продукту. Зробіть висновок, що Ви вважаєте правильним.

Ми завжди прагнемо допомогти нашим клієнтам у виборі найефективніших інструментів для вирішення конкретних завдань їхнього бізнесу. Завжди готові проконсультувати з усіх питань створення сайту чи інтернет-магазину. Звертайтесь, завжди раді допомогти.