Лендінг - це односторінковий стильний і простий сайт з мінімумом елементів, що відволікають увагу. Зазвичай на лендинг є одна кнопка, за допомогою якої можна почати взаємодію з компанією. Найчастіше лендинг використовують для продажу одного чи кількох товарів (або послуг). За допомогою лендінг зручно просувати саму компанію, формуючи позитивний імідж.

Лендінг можна використовувати як просування певної акції, рекламного заходу, нового товару. Тоді на ньому вказуються основні переваги товарів, що рекламуються, основні параметри пропозиції та інша необхідна інформація.

Лендінг повинен бути якомога яскравішим, що привертає увагу, щоб при його відкритті користувачі зацікавилися і почали читати інформацію на сайті. Приділяйте особливу увагу дизайну, а також юзабіліті (зручності користувача), щоб відвідувачі змогли без напруги та зайвого пошуку на лендингу знайти форму для зв'язку з компанією. На лендінг доречно використовувати оригінальні графічні зображення, якісні фото та відео.

Текст на лендингу необхідно робити якомога простішим, зрозумілішим у розмовному стилі, особливо, якщо представляється новий товар чи послуга. Навіть якщо у вас серйозна компанія, і ви не можете собі дозволити подібну мову на вашому корпоративному сайті, то на лендинг це доречно і зіграє вам на руку. Користувачів нічого не повинно відштовхувати, а лише спрямовувати до потрібної дії – натиснути на кнопку та залишити заявку/контакти тощо.

Лендінг дуже просто і швидко створити, також легко ним керувати. Зазвичай такі сайти створюються під певні цілі та не вимагають змін. До того ж, взаємодія відбувається через одну-дві кнопки, що полегшує адміністрування.

А чи потрібний вам лендинг, якщо у вас вже є сайт? Звісно, ​​потрібен! Наприклад, якщо ви хочете виділити один товар і показати всі його переваги, у вас незабаром захід і потрібно інформувати про нього користувачів. Лендінг зазвичай не розкручують за допомогою СЕО просування, тому що тут мало тексту і немає інструментів для такого роду просування. Зате як посадкова сторінка для реклами через пошукові системи, формат лендінга ідеально підходить.

Лендінг - сайт, що швидко створюється, простий в управлінні для просування одного виду товару або послуги, заходи, формування іміджу компанії. Невелика вартість, ефективність та швидкість запуску – це те, що приваблює компанії, які хочуть розробити свій лендинг.