Можна замовити сайт невеликого інтернет-магазину. Через такий магазин можна продавати свою і не тільки свою продукцію. Слід зазначити, що найчастіше інтернет-магазини при правильному їх просуванні, можуть бути навіть ефективнішими за магазини реальних.

Усі ми хочемо десь заощадити і в цьому немає нічого дивного, оскільки фінансові ресурси не безмежні. Саме тому багато підприємців шукають варіанти недорого замовити сайт, бажаючи відкрити своє представництво у Мережі. Найбільше налаштовані на економію щодо створення сайтів ті, хто ніколи не замовляв сайти, хто не знає, як створюються інтернет-проекти.

Саме таким людям найчастіше здається, що вони викидають гроші на вітер, створюючи сайт для своєї організації. Насправді створення якісного сайту, тобто сайту зробленого професіоналами – це не викинуті на вітер гроші, а дуже вдало вкладені в сучасний, багатофункціональний і високоефективний засіб просування бізнесу.

Тих хто хоче недорого замовити сайт, хочеться застерегти від можливого звернення до непрофесіоналів, явних дилетантів та шахрайських організацій. На жаль, на багатьох рекламних майданчиках в Мережі є оголошення щодо створення недорогих сайтів від самоучок, від тих, хто ще не перестав навчатися на веб-програміста чи веб-дизайнера. Безумовно, від студента ви отримаєте відповідний його кваліфікації сайт, часом просто перероблений не бозна як зі скачуваного шаблону. Якщо ж нарветесь на шахраїв, що ще гірше, всі ваші гроші, віддані як завдаток, просто зникнуть разом з так і не зробленим сайтом.

Є насправді недорогі сайти, які можна зробити за допомогою професійної студії. Багатьом компаніям не потрібний складний, багатофункціональний сайт, розробка якого справді дешево коштувати не може. У переважній більшості потрібен лише сайт-візитка, проте сайт, який відображатиме стиль компанії, який буде привабливим для потенційних клієнтів, де можна буде знайти необхідну клієнту або партнеру інформацію про роботу вашої організації. Такі сайти візитки дорого коштувати не будуть.

Сайт-візитка може бути корисним для більшості компаній, які бажають мати якісне представництво в Мережі. Саме через такий сайт можна буде залучити нових клієнтів і ви зможете розповісти про нові пропозиції та акції. Там можна буде розміщувати будь-яку інформацію про фірму, про продукцію та підтримувані бренди.