Правильне створення сайту багато в чому визначає успіх майбутнього просування. У послуги веб-студії Лума входить оптимізація під просування відразу на етапі розробки сайту.

Пішли в минуле ті часи, коли для підвищення позицій у пошуковій видачі достатньо було придбання певних посилань та текстів. На сьогоднішній день ця схема вже не застосовується.

Для підприємців насамперед має значення, щоб клієнти знаходили його ресурс через пошукові системи. А ситуація часто така, що непогано оформлений і містить унікальні тексти веб-сайт просувається з великими труднощами. Так у чому ж справа?

Проблема в тому, що такий сайт не має чіткої структури, яка створена під максимально широке семантичне ядро.

Чому ми не беремося за просування сайтів на стороні?

Створення та просування сайтів – це два процеси, які нерозривно дуг з другом пов'язані. При експрес-аудиті чужих сайтів ми насамперед робимо аудит юзабіліті. Ось тоді і розкриваються всі допущені помилки. При створенні сайту розробник зобов'язаний враховувати взаємодію всіх факторів:

  • Дизайн не має конфліктувати з інтерфейсом. Користувачам потрібно пропонувати прості способи вирішення їхніх завдань.
  • Красивий сайт часто не відповідає навіть середньому рівню за комерційними факторами ранжування.
  • Підбір ключових фраз та складання семантичного ядра має максимально відповідати комерційним, а не високочастотним запитам.

Справа в тому, що 90% сайтів, у створенні та проектуванні яких не брали участь фахівці пошукового маркетингу, дуже довго залишатимуться без трафіку. На жаль, багато власників бізнесу не хочуть нічого міняти у готовому сайті. Адже було витрачено стільки часу та сил та узгодження корпоративних кольорів та фотографій для слайдера.

З чого потрібно розпочинати правильне створення сайту

Спроектувати та зробити представницький сайт – не просте завдання. Для цього потрібно зробити попередньо великий обсяг робіт. Безпосередньо перед розробкою ми проводимо глибокий аналіз. І на початку роботи можна побачити нариси картини цілком: особливості дизайну, специфіку структури, основне семантичне ядро. Тобто без цілісної картини ми до роботи не приступаємо.

Клієнт зі свого боку, так само може оцінити майбутній проект і прийняти поінформоване рішення про те, під які пошукові запити будуть зроблені посадкові сторінки. Тому вже на етапі розробки бюджет на створення сайту цілком прозорий і складається не тільки із витрат на верстку, а й враховує первинне пошукове просування.

Після проведення вищеописаних робіт, веб-студія «Лума» береться за розробку дизайн-макета веб-сайту. Поки над проектом веб-сайту працюють дизайнери та програмісти, йде підготовка текстів, спрямованих на підвищення продажів. Останній етап – це верстка та наповнення контентом.

Таким чином ми отримуємо правильне створення сайту, якому гарантовано швидке просування. Оптимізований під пошуковий трафік сайт гарантовано зменшує витрати на розкручування і швидко повертає вкладені в нього кошти.