Перше, на що звертає увагу кожен відвідувач сайту – його дизайн. Від візуального сприйняття існуючої картинки залежить відношення користувача. При конструюванні концепції інтернет-ресурсу розробка веб-дизайну займає важливе значення. При розробці важливим є розуміння, на яку цільову аудиторію спрямований веб-проект.

Не кожен має навички веб-монтажу. Самостійні вишукування хоч і хороші, але в плані дизайну слід враховувати безліч нюансів, без яких веб виглядатиме невиразно. Вихід полягає у зверненні до фахівців.

Професіонали здатні відтворити сайт будь-якої складності: від простого сайту-візитки до великомасштабного веб-проекту. Великий стаж та досвід у цьому виді діяльності дозволяють виконати необхідний обсяг робіт у найкоротші терміни.

Менеджер компанії погодить складання проекту з урахуванням побажань клієнта. З урахуванням специфіки враховуються нюанси, важливі для просування сайту, що створюється в ТОП. До моменту здачі замовлення має базову оптимізацію по всіх елементах структури. Подальша працездатність контролюється та забезпечується оновленнями з боку технічної підтримки. Вкладені кошти у графіку сайту виправдають себе.

Особливості

Композиція має бути цілісною з відповідністю всіх елементів до одного стилю. Основні елементи - кнопки, заголовки та тематичні зображення акцентуються графічними інструментами:

  • кольоровість;
  • типографіки.

Колір має викликати певні асоціації. Давно помічено, що група кольорів створює емоційне тло. Основне тло акцентує головну інформацію. Допоміжний тон виділяє додаткові блоки. Важливим моментом є дотримання інтервалів у текстовій частині між рядками та абзацами.

Великий шрифт є доречним для заголовків. Його значення знижується від підзаголовків та нижче. Для сайту юридичної фірми доречна сувора гарнітура шрифтів. Для сайтів із дитячою тематикою варто використовувати рукописний шрифт. Доцільно використати до трьох видів шрифтів, щоб не перевантажувати сприйняття, а краще навіть один. Колір шрифту має контрастувати з кольором фонової сторінки, що означає чорно-біле поєднання.

Варіанти

Існуючі версії веб-розробок верстаються у статичному, динамічному, адаптивному та «гумовому» варіантах. Кожна з версій адаптована під певні завдання і має індивідуальний набір плюсів і мінусів. Вибір потрібної верстки визначається практичністю під час використання у мережі.

Ціль дизайну визначається спрямованістю сайту. Залежно від цього визначається варіативність дизайну:

  • для комерційних веб-сайтів;
  • для порталів новин;
  • для корпоративних веб-сайтів.

У всіх випадках має на меті поінформувати користувача. Комерційні проекти у сегменті інтернет-магазинів чи лендингів спрямовані на здійснення відвідувачем певної дії.

Фахівці Лума мають величезний досвід у дизайні та програмуванні сайтів! Звернувшись до нас, ви неодмінно залишитеся задоволені результатом!