Підходячи до вирішення питання просування інтернет ресурсу, я виконую ряд необхідних функцій: аналіз сайту і вибір найбільш ефективних способів підняття його рейтингу в Google.

Моє завдання - зробити так, щоб Ваш сайт не просто потрапив в число лідерів з видачі пошукових систем, але і не втрачав позицій.

Працюю з замовниками, яким потрібно:

  • Збільшити число відвідувачів ресурсу - потенційних клієнтів;
  • Підвищити кількість продажів за допомогою сайту, зміцнюючи позиції бренду на ринку;
  • Підтримати досягнутий результат;
  • Отримати комплекс заходів оптимізації в установлені терміни.

Багато хто ставиться з недовірою до внутрішньої оптимізації сайту, вважають, що дана послуга марна, і вони дуже сильно помиляються! Професійно виконана повна внутрішня оптимізація сторінок сайту допоможе Вам значно заощадити на подальшому просуванні сайту. По суті, це та частина, з якої і починається класичне просування будь-якого проекту.

Оптимізацію сайтів можна назвати основою просування. В результаті робіт по оптимізації, сторінки ресурсу отримують більш високу релевантність по ключових запитах. Це дозволяє домогтися збільшення відвідуваності сайту і підвищити комерційні показники його роботи.

Оптимізація ресурсу базується на роботі з контентом, ключовими словами, мета-тегами.

Точна вартість послуги розраховується для кожного проекту індивідуально, виходячи з обсягу робіт по сайту і термінів, а також з вихідного положення сайту і від того, які результати необхідні клієнту.

SEO просування для Вашого сайту

Від чого залежить вартість СЕО просування

Презентация нового товара или услуги

Конкуренція в тематиці

Від числа конкурентів на конкретно взятому ринку товарів або послуг залежить стратегія, яку необхідно вибрати SEO-спеціалісту для просування сайту, і бюджет, необхідний для досягнення цілей організації. З огляду на, що при аналізі видачі ТОП-10 Google потрібно звертати увагу не тільки на прямих конкурентів (сайти конкретних компаній), а й на агрегатори, каталоги та інформаційні ресурси.

Анонс мероприятия

Технічна оптимізація і CMS

У разі якщо ваш сайт розроблений на одній з популярних CMS, таких як WordPress, Opencart, MODx, Drupal, PrestaShop, то його оптимізація сайту буде відбуватися без залучення програмістів. В іншому випадку, буде потрібна деяка доробка ресурсу, що, відповідно, може призвести до збільшення вартості SEO.

Лендинг Пейдж сбор контактов

Регіональність

Локація бізнесу безпосередньо пов'язана з кількістю конкурентів в пошуковій видачі. Для розкрутки сайту в Києві, Дніпрі будуть потрібно затратити більше зусиль і коштів, ніж, наприклад, на просування інтернет-ресурсу в містах, де рівень конкуренції нижче (Чернігів, Житомир, Вінниця, Полтава та ін.).

Тестирования торгового предложения

Возраст домена и ссылочная масса

Для молодих сайтів потрібна розробка додаткової довідкової стратегії для просування в ТОП-10 Google, які особливо чутливі в зовнішніх посиланнях. Якщо на просувний ресурс є достатня кількість посилань (з популярних новинних порталів, бізнес-каталогів, тематичних і регіональних довідників та ін.), то бюджети будуть незначними.

Створення та розкрутка сайту - ефективно і недорого!

Мої сайти створені з урахуванням всіх вимог пошукових систем і мають зрозумілу структуру.

team member one
Landing Page

Цільова веб-сторінка, призначена спонукати клієнта до певної дії: покупці товару або замовлення
послуги.

детальніше

ціна 2000 грн.

team member one
Сайт-візитка

Невеликий сайт, як правило, складається з однієї або декількох веб-сторінок і містить основну інформацію про організацію.

детальніше

ціна 2500 грн.

team member one
Сайт каталог

Такий веб-сайт дозволяє компанії в деталях розповісти своїй цільовій аудиторії про всі пропоновані товари і/або послуги.

детальніше

ціна від 3500 грн.

team member one
Інтернет магазин

З допомогою такого сайту Ви отримаєте можливість відкрити бізнес в Інтернеті, та отримати додатковий канал для продажу товарів.

детальніше

ціна від 3500 грн.