Купівля / продаж та оренда нерухомості - складний напрямок бізнесу. Щоб отримати додаткову конкурентну перевагу, агентству необхідний власний сайт. Їх розробкою займаються багато хто. Однак створення повноцінних інструментів роботи з цільовою аудиторією в онлайні — процес, який має безліч нюансів та особливостей, відомих далеко не всім.

Особливості процесу

Розробка сайтів нерухомості – нетривіальне завдання. Необхідно знайти унікальне рішення, яке стане не лише візитною карткою, а й повноцінним бізнес-інструментом.

Ефективність сайту для відвідувачів та потенційних клієнтів багато в чому залежить від того, наскільки зручно переглядати інформацію про об'єкти нерухомості та порівнювати їх. Будь-яка складність може стати причиною звернення до одного з численних конкурентів.

Тому розробник повинен поринути у бізнес замовника:

  • дізнатися цілі та завдання, які ставить керівництво перед ресурсом;
  • опитати агентів про особливості роботи та клієнтів компанії;
  • провести конкурентний аналіз.

Складнощі розробки сайтів нерухомості

Нерухомість – широке поняття. До нього на рівних правах входять прості дерев'яні будиночки, стандартні міські квартири та шикарні особняки. Кожен з цих об'єктів нерухомості має свою цільову аудиторію зі своїми шаблонами сприйняття інформації та прийняття рішень.

Тому при розробці сайту нерухомості потрібно враховувати його основний напрямок діяльності. У деяких випадках доводиться створювати кілька різних дизайн-макетів для основних розділів.

Ще одна складність - необхідність подати вичерпну візуальну інформацію про кожен об'єкт нерухомості, з яким працює компанія, не жертвуючи швидкістю завантаження сторінки. Для цього впроваджуються автоматичні алгоритми оптимізації фотографій, що завантажуються, продумується їх компонування і розташування на сторінці.

Професійний підхід до розробки сайтів нерухомості

Головне завдання, яке вирішують любителі – зробити сайт. Професіонали прагнуть надати своєму клієнту інструмент, який допоможе йому досягти поставлених бізнес-завдань.

Любитель використовує шаблони та найкращі практики. Професіонал щоразу розробляє індивідуальне рішення та оптимізує його під замовника. Для цього необхідно поринути у бізнес клієнта, зрозуміти його цільову аудиторію та її особливості. Це займає час, тому робота професіонала зі створення сайту коштує дорожче.

Однак це не витрати, а інвестиції у бізнес. Зручний в управлінні сайт приємно наповнювати та підтримувати, це вимагає мінімум часу та сил. Клієнту буде простіше відшукати на його сторінках ту інформацію, за якою він прийшов.

Для отримання комерційної пропозиції або попереднього розрахунку/аналізу на послуги нашої агенції зв'яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом: