Розробка сайту починається із створення дизайну. Саме на дизайн насамперед звертає увагу відвідувач, який приходить на веб-ресурс у пошуках будь-якої інформації. Якщо дизайн буде непрофесійним, то у відвідувача може скластися погане враження про сайт, і він просто піде. Отже, дизайн сайту має бути виконаний на професійному рівні. Щоправда, коштувати такий дизайн буде недешево, але, з іншого боку, при кваліфікованому підході до розкрутки сайту ці вкладення можуть дуже швидко окупитися.

Кваліфікований підхід до розробки сайту дає можливість професійно перенести ваші бізнес-інтереси в глобальну мережу інтернет і отримати від цього відчутне збільшення прибутку. Які ж чинники впливають успішність бізнес-сайту? Таких факторів лише три:

  • маркетинговий підхід до розробки сайту;
  • грамотне дизайнерське та технічне рішення;
  • розкрутка веб-сайту.

Маркетинговий підхід до створення сайту.

Перш ніж приступити до створення сайту, необхідно знайти кваліфікованих виконавців, які б чітко розуміли, що вони мають розробити бізнес-сайт, розрахований на підвищення прибутку компанії та залучення нових клієнтів. Професійні розробники перед початком робіт із створення сайту обов'язково з'ясують у вас особливості діяльності вашої компанії, на яку аудиторію розраховано ваш товар чи послугу та які завдання буде вирішувати ваш web-ресурс. Саме на підставі цих умов і продумуватиметься концепція вашого майбутнього сайту.

Що стосується технічного рішення, то воно передбачає використання потужної та функціональної системи керування вмістом сайту (CMS). Багатофункціональна CMS дозволить вам швидко та з мінімальними витратами доносити інформацію до відвідувачів вашого сайту, які згодом можуть перетворитися на ваших постійних клієнтів.

Розкрутка веб-сайту.

Коли створення сайту завершено, можна приступати до його розкручування, тобто залучення цільових відвідувачів. Цільові відвідувачі – це користувачі глобальної мережі інтернет, які реально зацікавлені у товарі чи послузі вашої компанії. Залучити на сайт цільових відвідувачів можна багатьма способами, проте в даний час найефективнішим з них вважається просування сайту в популярних пошукових системах.

Просування сайту в популярних пошукових системах передбачає проведення низки заходів, що сприяють покращенню його позицій у видачі пошуковика за певними запитами. Як правило, ці запити найточніше відображають тематику сайту. Популярні пошукові системи наводять на сайти до 90% відвідувачів. Вони, по суті, відіграють ключову роль у розкручуванні будь-якого сайту. Проте пошукове просування – це ціла наука, вивчення якої може піти не один рік. Отже, якщо ви не хочете витрачати час на вивчення, довірте цю справу кваліфікованим професіоналам.

Варто відзначити, що, крім пошукової розкрутки, існує безліч способів залучення цільових відвідувачів на сайт. Але вивчення кожного з цих способів може, знову-таки, піти не один рік. Тому повторимося, розкручування сайту найкраще довірити професіоналам. Це не тільки заощадить ваш час та гроші, але й зробить ваш сайт по-справжньому ефективним.