Сучасній людині важко обійтися без побутових «помічників» та розумних мобільних пристроїв, покликаних зробити побут простіше, а життя краще. Звичайно, коли побутова техніка чи гаджет виходить з ладу, більшість із нас залишається як без рук.

Тому послуги сервісних центрів, що надають швидкий та якісний ремонт великої та дрібної побутової техніки, комп'ютерів, мобільних та інших пристроїв, завжди актуальні.

Зважаючи на те, що більшість людей на Землі користується Всесвітньою мережею, то логічно, що і при поломці будь-якого пристрою пошук майстерні здійснюватиметься за допомогою пошукових систем.

Останнім часом особливо у ринку з ремонту спостерігається явна тенденція зростання, попит постійно збільшується, але знайти центр, де ремонт відбудеться швидко, якісно і недорого досить складно. До того ж претендент елементарно боїться віддати дорогу техніку в «чужі» руки. Щоб максимально залучити клієнтів та завоювати їхню довіру компанія BM-web пропонує створити сайт сервісного центру.

Завдяки сайту сервісного центру ви зможете заявити про себе, сформувати позитивну репутацію, розповісти мільйонам користувачів мережі про послуги та отримати ефективний інструмент інтернет-маркетингу.

Розробка сайту сервісного центру спеціалістами нашої компанії передбачає створення сучасного, якісного інтернет-майданчика зі зрозумілим інтерфейсом, привабливим дизайном, зручною системою управління, унікальним контентом, та побудова ефективного плану просування.

Створити сайт сервіс-центру можна із включенням наступних розділів:

  • Про компанію.
  • Каталог послуг.
  • Умови звернення по сервісну допомогу, список необхідної документації.
  • Обладнання та технології.
  • Корисні статті (огляди техніки, рекомендації щодо самостійного ремонту, майстер-класи).
  • Новини.
  • Акції та вигідні пропозиції.
  • Відгуки та рекомендації.
  • Контакти, карти проїзду.
  • Форма зворотного зв'язку.

Значно покращують лояльність клієнтів додаткові сервіси, впроваджені на замовлення сайту сервісного центру. Наприклад, на сайті клієнт зможе дізнатися, чи є в наявності потрібна деталь або за допомогою «калькулятора» розрахувати вартість ремонту. Або ввівши особистий пароль отримати інформацію про те, на якому етапі ремонту знаходиться його пристрій.

Для підприємця-початківця достатня розробка сайту майстерні типу візитка, а для великих компаній з розширеною мережею центрів, розташованих у різних населених пунктах, оптимальним варіантом стане корпоративний сайт. Віртуальне представництво в інтернеті значно мінімізує втрати тих клієнтів, які, побачивши традиційну рекламу, не запам'ятали точну адресу майстерні або не додзвонилися за телефонами. Якісний сайт завжди працюватиме, надаючи повну інформацію та залучаючи клієнтів.

Створити сайт майстерні з ремонту в нашій студії – це довіритися професіоналам та зробити перший крок до успішного розвитку вашого бізнесу.