Сайт-візитка – це web-ресурс, що представляє компанію у глобальній мережі Інтернет. Як правило, розробка сайту-візитки включає створення таких розділів, як "Про Компанію", "Наші контакти" і "Зворотний зв'язок".

Розробка сайту підтримки.

Сайт підтримки – це web-ресурс, присвячений будь-якому товару чи послузі. Інакше кажучи, сайт підтримки – це спеціалізований інформаційний web-ресурс. Нерідко такий сайт може розміщуватись на домені третього рівня. Розробка ж сайту підтримки складається зі створення наступних розділів - "Новини", "Про товар" ("Про послугу"), "FAQ" (у перекладі російською мовою означає "часті питання") і "Форум".

Розробка порталу.

Портал є сайтом, який включає елементи всіх перерахованих вище типів сайтів. Портал може охоплювати дуже багато тематик або навпаки спеціалізуватися тільки на одній. Портали також характеризуються великою кількістю вмісту. Розробку сайту типу "портал" слід довіряти тільки професіоналам, оскільки вона передбачає створення розгалуженої системи, яка постійно піддаватиметься суттєвим навантаженням.

Розробка персонального сайту

Персональний сайт – це web-ресурс, який представляє у глобальній мережі інтернет приватна особа. Розробка сайту з персональним характером може включати створення найрізноманітніших розділів, починаючи від "Про мене" і закінчуючи "Форум" або "Файловий архів".

Розробка інформаційного сайту.

Розробка сайту інформаційного характеру включає створення тих самих елементів, що й у сайту-візитки, і такі розділи, як "FAQ", "Новини", "Спеціальні пропозиції", "Довідкові матеріали", "Форум", "Словник термінів". На такому сайті може бути представлена ​​розширена інформація про різні товари або послуги.

Розробка розважального сайту.

Розважальний сайт є web-ресурс, який не несе серйозного інформаційного навантаження. На цьому сайті можна ознайомитися зі свіжими анекдотами або завантажити нові шпалери на робочий стіл. Проте, "несерйозність" такого web-ресурсу, аж ніяк не передбачає низьку вартість його розробки. Навпаки, розробка сайту розважального характеру може коштувати не одну тисячу доларів.