Сайт-візитка є невеликим web-ресурсом, який зазвичай складається з 1-10 сторінок. Такі сайти використовуються для просування ринку одного товару або послуги за допомогою глобальної мережі інтернет.

Як правило, простий сайт-візитка містить докладну інформацію тільки про товар, що просувається або послугу. Більш складний варіант може складатися з кількох розділів, наприклад "Про нас", "Наші послуги", "Зв'язатися з нами" та ін.

В інтернеті сайти-візитки з'явилися приблизно 7 років тому. Вперше розробкою сайтів, що описують лише один товар чи послугу, зайнялися американські маркетологи, які вигадали їхню структуру. Крім структури, вони розробили також кілька маркетингових прийомів, які збільшують ефективність сайтів-візиток. З цими прийомами можна ознайомитись, прочитавши спеціальну літературу, яку можна придбати і в рунеті.

Основною перевагою сайтів-візиток вважається те, що вони надають відвідувачу вичерпну інформацію про товар чи послугу. На відміну від великих web-ресурсів, на сайтах-візитах немає нічого зайвого, що відволікало відвідувача від ознайомлення з рекламною інформацією. Все коротко і у справі. Плюс до цього розробка сайту-візитки коштує значно дешевше за створення багатосторінкового web-ресурсу. Не кажучи вже про високу конверсію відвідувачів у клієнтів.

Ефективність сайту-візитки можна оцінити на прикладі одного з наших клієнтів, який просував свій товар за допомогою кількох багатосторінкових веб-ресурсів та одного сайту-візитки. На багатосторінкових web-ресурсах його товар купувало приблизно 10-12 осіб із 1000, а на сайті-візитці – 80-90. При цьому на розробку сайту-візитки він витратив лише 200$, а на створення багатосторінкових web-ресурсів пішло кілька тисяч доларів.

Вже тисячі людей у ​​всьому світі переконалися у ефективності сайтів-візиток. Тому, якщо ваша компанія займається реалізацією одного товару або надає кілька послуг, немає сенсу вкладати великі гроші у створення багатосторінкового веб-ресурсу. Доцільніше витратити кілька сотень доларів на розробку сайту-візитки, який згодом почне давати стабільний прибуток.