Бажаєте розвивати свій бізнес в інтернеті? Створіть сайт, на якому буде розміщена інформація про вашу компанію, продукти або послуги. Така інтернет-реклама допоможе привернути увагу користувачів та знайти в мережі цільову аудиторію. Навіть найпростіший сайт-візитка зможе чудово впоратися із цими завданнями.

Простий та зручний сайт

Сайт-візитка - це досить простий і доступний веб-ресурс, що складається з кількох сторінок. Він не вимагає великих витрат та уваги. Ресурс працює 24 години на добу, надаючи відвідувачам важливу інформацію про власника, його товари, послуги та контактну інформацію для зворотного зв'язку. На подібному сайті часто можна знайти відповіді на основні питання про компанію та її діяльність.

Незважаючи на те, що візитка має лаконічний дизайн, вона все ж таки формує позитивний імідж компанії. Що є незаперечною перевагою такого порталу. Як правило, сайт такого типу має декілька ключових розділів:

  • основна інформація про компанію,
  • список послуг або товарів, що продаються,
  • інформація для покупця (прайс-листи, портфоліо, фотографії товарів),
  • контактні дані компанії,
  • інші розділи, що висвітлюють специфіку компанії та її діяльності.

Ресурси такого сайту не обмежені лише наданням інформації. Він може бути корисним для створення рекламних кампаній в інтернеті або продажу банерів. За умови високої відвідуваності такий ресурс може принести добрий прибуток своєму власнику.

Чудовий старт для Вашого бізнесу!

Простий та зручний сайт-візитка стане чудовим стартом для бізнесу з кількох причин. По-перше, створення такого ресурсу не вимагатиме великих грошових вкладень. Невисока вартість розробки сайту приваблює велику кількість людей.

По-друге, цей веб-ресурс має просту та зрозумілу для відвідувачів структуру. Він не перевантажений зайвою інформацією та надає лише найважливіші дані про компанію, для якої створено. Цієї інформації достатньо для того, щоб переконати відвідувача у серйозності діяльності компанії.

По-третє, такий сайт простий в обслуговуванні та модернізації. Він не вимагатиме регулярного редагування. Створення сайту візитки гарантує його власнику отримання дешевого, але якісного та ефективного майданчика для розміщення інформації про компанію, пошуку та залучення цільової аудиторії. За потреби на сайт можна внести будь-які зміни. Зробити це можна буде дуже просто та швидко.

Візитна картка – особа будь-якої компанії. Сайт такого типу є дуже важливим ресурсом для будь-якої фірми. Тому його створення можна довірити лише професіоналам своєї справи.

Щоб отримати ефективний майданчик для реклами та пошуку нових клієнтів, клієнтам агентства необхідно лише замовити сайт візитку, обговорити деталі та уточнити вартість роботи. Решту фахівці агентства візьмуть на себе, враховуючи при цьому всі побажання та очікування замовника.

На виході клієнти Лума отримають ефективний інструмент для вирішення будь-яких бізнес та маркетингових завдань. Усі проекти, розроблені в агентстві, можна за необхідності у будь-який час масштабувати та модернізувати. Фахівці компанії прийдуть на допомогу та візьмуть на себе всі роботи з модернізації вашого сайту-візитки.