У вас молодий бізнес та потрібен сайт візитівка? Пропонуємо відмінне рішення - розробка масштабованого сайту візитки з функціоналом, що розширюється, і SEO оптимізацією в мінімальні терміни і з розумним бюджетом. Адекватні ціни на розробку у Києві.

Якщо вам потрібен сайт візитівка, який яскраво продемонструє конкурентні переваги вашої компанії – звертайтесь до веб-студії Лума, зробимо під ключ! звертайтесь. Намагатимемося підлаштуватися під ваші можливості.

Зробимо точний розрахунок вартості створення сайту-візитки після заповнення Бріфа на розробку сайту.

Ціна розробки такого сайту відносно не висока, вона залежить від типу CMS і від набору функцій. У послуги веб-студії Лума входить не лише створення дизайну та верстка, а й підготовка унікальних текстів, базова SEO оптимізація, реєстрація домену та розміщення на хостингу. Таким чином, на виході повністю готовий продукт, заточений під продаж!

Ми гарантуємо, швидке та якісне виконання всіх робіт. Працюємо за договором з ІП, приватними особами та організаціями. Форма та спосіб оплати послуг – за домовленістю. У нас можна замовити сайт візитку на виплат. Оплата, як правило, здійснюється в 3 етапи: перший - створення дизайн-макета і другий - верстка та наповнення контентом, остаточний розрахунок після розміщення на хостингу та перевірки інтерактивної версії.

Створити сайт візитку - це правильне рішення, якщо ви тільки починаєте свій бізнес. Це повнофункціональний сайт, об'ємом 10-15 сторінок. Він детально розповідає про Ваш бізнес і є майданчиком для взаємодії з клієнтами компанії.

Створення такого веб-сайту найкраще підійде тим компаніям, які хочуть зайняти свою нішу в інтернеті та заявити про себе, але поки що не готові витрачати значний бюджет на створення серйозного корпоративного сайту.

Основним завданням створення сайту візитки є формування лояльного уявлення про Вашу компанію для клієнтів та партнерів.

Він має зручну, зрозумілу і просту структуру, яка дозволяє користувачам швидко і легко знайти потрібну інформацію. Дизайн такого веб-ресурсу завжди розробляється з урахуванням фірмового стилю компанії та наголошує на Вашій індивідуальності.

Основні функції сайту візитки:

  • Інформування клієнтів та партнерів про види діяльності, послуги та товари компанії
  • Проведення різноманітних рекламних акцій та публікація спец. пропозицій
  • Інформація про знижки та новинки
  • Інтерактивна взаємодія з клієнтами та партнерами компанії
  • Розповсюдження інформації про компанію в мережі інтернет шляхом реєстрації сайту у галузевих ресурсах та тематичних каталогах

Від чого залежить та як формується ціна розробки сайту візитки?

Сайт візитка має обмежений функціонал, базова ціна на його розробку вказана на сторінці ЦІНИ.

Ми завжди готові йти назустріч потребам клієнтів і якщо ваш бюджет обмежений, ми намагатимемося знайти рішення ваших завдань, щоб не перевищити його.

Скільки коштує сайт візитівка із розширеним функціоналом?

Відповідь на запитання Скільки коштує сайт візитівка з розширеним функціоналом – ви можете отримати, надіславши нам заявку з коротким описом необхідного функціоналу. Після цього ми зробимо точний розрахунок. Звичайна візитка або Landing Page, якщо вони реалізовані на движку, можуть масштабуватися шляхом додавання нових модулів та функцій.

Сайт візитка в майбутньому може бути модернізований до рівня корпоративного сайту чи інтернет-магазину. Це робиться шляхом послідовного розширення функціоналу та додаванням нових модулів та компонентів. Тому Ваші початкові вкладення не виявляться марною витратою коштів. Але якщо така потреба у майбутньому може виникнути, бажано подумати про це заздалегідь та повідомити розробника проекту.