Сайт візитка – це сайт для привернення уваги до вашої компанії в інтернеті з основною інформацією про неї – опис діяльності, контакти. Багато людей шукають товари та послуги саме в інтернеті, тому сайт-візитка – хороший спосіб розповісти про себе великій аудиторії.

Мета такого сайту – познайомити з вашою діяльністю, розповісти, чим ви можете бути корисними для клієнта. Сайт-візитка це простий формат ресурсу, який легко створити та підтримувати у робочому актуальному стані.

При створенні сайту-візитки пам'ятайте, що тут необхідно вказувати якомога конкретніші дані - адресу, телефон, що ви пропонуєте. За аналогією з паперовою візиткою, сайт-візитка повинен відразу давати уявлення про вас, ваші послуги чи товари, а також як зв'язатися та продовжити взаємодію з вами.

Коли користувач потрапляє на сайт-візитку, його не повинно нічого відволікати - багато сторінок або великий обсяг інформації тільки відлякано. Добре, якщо при попаданні на ресурс потенційний клієнт відразу помітить блок з контактною інформацією, без витрати навіть пари секунд на її пошук. Інакше клієнт піде з сайту, навіть якщо йому цікава ваша пропозиція.

Сайт-візитка - це найпростіший і зрозуміліший варіант привернення уваги до вашої компанії в інтернеті. По суті він нагадує банер у зовнішній рекламі - те саме завдання залучити та сагітувати зв'язатися з вами для подальшого спілкування. Зверніть увагу на дизайн вашого проекту – яскравий, оригінальний, ще краще, впізнаваний дизайн, який асоціюється з вашою організацією – ось те, що потрібно.

Відмінний сайт-візитка – це достатній мінімум інформації, естетичність та зручність для користувача. В цьому випадку відвідувачі сайту звертатимуться до вашої компанії, купуватимуть та замовлятимуть продукцію чи послуги.