Створення комерційного (бізнесу) сайту для просування товарів чи послуг через Інтернет цікавить багатьох підприємців. Будь-який бізнес-сайт призначений в першу чергу для розширення онлайн продажів, тому ми впроваджуємо в такий ресурс модуль прийому платежів через сайт.

Команда веб-студії Лума при створенні комерційного сайту вирішує основні завдання: зробити сучасний переконливий дизайн, який виділить вашу компанію і справить враження, пропрацювати інтерфейс UX для максимальної зручності ваших користувачів, виділити УТП, щоб викликати бажання купити ваш продукт.

Для просування комерційного ресурсу, при створенні бізнес-сайту в веб-студії Лума застосовуються спеціальні технології. Також ми вбудовуємо в сайт ряд «продаючих» функціональних модулів, оскільки здійснення продажів - це основне призначення такого ресурсу.

Комерційний веб-сайт відрізняється від інформаційного рядом параметрів, наприклад, наявністю заголовків, що продають, СТА (закликів до дії). Дуже важливо, щоб було чітке формулювання УТП, яке спрямоване до цільової аудиторії. Наші маркетологи завжди допоможуть. У цій статті будуть розкриті три основні питання:

 • Як це зробити?
 • Скільки коштує?
 • У чому полягає?

Створення комерційного сайту краще зробити: самостійно чи за допомогою професіоналів?

1-й варіант: Розберемо спочатку як зробити самостійно. Це можна тільки потрібно розуміти, що вчитися потрібно багато, а часу витратити ще більше. Прийде зробити вибір: або заробляти або вчитися просувати бізнес через інтернет. Самостійно – дешево, але можливо довго та без гарантій на результат.

2-й Варіант: Якщо звернутися до професіоналів, то бюджет буде звичайно більшим, але в цьому випадку ви отримаєте гарантії та допомогу фахівців із значним досвідом у просуванні бізнесу. До того ж терміни при створенні бізнес сайту в веб-студії будуть меншими, ніж якщо ви розбиратиметеся у всіх питаннях самостійно.

З чого почати створення комерційного сайту, якщо ви вирішили робити самостійно:

 • Визначити мету створення сайту
 • Визначити ЦА та описати портрет СВОГО клієнта
 • Сформулювати унікальну комерційну пропозицію
 • Визначити цінову політику, спрямовану на ЦА
 • Визначитись з концептом дизайну та вибрати колірну гаму, вам допоможе публікація Як вибрати колір для сайту
 • Вибрати які мають бути функціональні модулі на вашому сайті

Якщо все-таки зрозумієте, що важко впоратися з усіма цими завданнями, звертайтеся до веб-студії Лума – завжди раді допомогти. Мета будь-якого комерційного проекту - насамперед продавати, тому ми при створенні комерційних сайтів прагнемо забезпечити не тільки цільовий трафік, але й підвищити довіру користувачів до вашої компанії, щоб зацікавити продукцією та мотивувати бажання зробити покупку та замовити послугу.

Як зробити комерційний ресурс конкурентним

Ваш сайт буде краще, ніж у конкурентів, тоді коли відвідувачі зможуть отримати вичерпну інформацію з усіх питань. Необхідна конкретика та чіткий ясний виклад предметної галузі. Прагніть до цих метриків:

 • Ресурс найкращий у галузі у вашому регіоні
 • Дає відповіді на всі запитання зацікавленої ЦА
 • Простий, зрозумілий та зручний
 • Переконує, що ви – найкращі та підтверджуєте позитивну ділову репутацію

Необхідно опублікувати приклади виконаних проектів, зразки успішних кейсів, фотографії вашої продукції, перелік ваших клієнтів та їх відгуки. Напевно, кожен з вас вважає свій бізнес у чомусь унікальним, відмінним від інших. Це і може стати платформою для просування бізнесу через інтернет.