Наша компанія спеціалізується на створенні адаптивних сайтів на будь-яких системах керування контентом. Адаптивність вашого сайту може виявитися не тільки зручною для користувача, а й позитивно вплинути на ранжування проекту у пошуковій системі.

Ми не рекомендуємо економити при створенні нового сайту на його адаптивності, навіть є ви на 100500% впевнені, що ваші користувачі не будуть заходити з мобільних пристроїв, але статистика, яку ми зібрали спільно з пошуковими системами, говорить про інше.

Перше це те, що пошукові системи будуть занижувати ваш сайт у пошуковій видачі навмисно, тому що завдання пошуковика, дати якомога точнішу відповідь за запитом (тобто показати потрібний веб-сайт) не тільки з унікальним контентом але і з урахуванням того щоб користувачеві було зручно скористатися сайтом.

З моменту, коли пошукові системи оголосили про те, що тепер вони будуть ранжувати сайти за фактором мобільності, наша компанія відразу ж зробила всім своїм клієнтам вигідну пропозицію щодо покращення веб сайту (більше 65% погодитися і не пошкодували).

Створення адаптивних сайтів з нуля

Кожному клієнту ми рекомендуємо замовити адаптивний сайт не тільки для того, щоб він відповідав новим стандартам, але і для того, щоб:

  • вашим клієнтам було зручно;
  • при просуванні веб-сайту не виникало проблем;
  • сайт завантажувався швидко та без збоїв.

Що стосується останнього пункту це дуже необхідно для того, щоб клієнт не пішов з вашого сайту, поки він завантажується, а таке буває часто, особливо у тих хто:

  • створює сайти на конструкторах (багато сміття в коді + сервери завжди перевантажені);
  • користується звичайним хостингом при високих навантаженнях;
  • код сайту є не валідним (часто такі сайти роблять фрілансери).

Модернізація існуючих сайтів під мобільні пристрої

У нашу організацію за останні кілька років все більше і більше надходить заявок на тему того що: "наш сайт з телефону маленький", "не зручно відкривається", "довго завантажується" та інше.

Ми допоможемо виправити подібні проблеми з вашим сайтом, як повна переверстка (доступно на будь-якій системі керування сайтом) або лише додавання самої адаптивності, яка підключається при виявленні заходу на ваш сайт із планшета або телефону. На жаль, останній пункт підтримується не всіма системами управління (CMS), але більшість платних систем підтримують такий функціонал і не заважають паралельній роботі двох - трьох варіантів дизайну для кожного пристрою.