Для створення сайту, розрахованого на міжнародну аудиторію, необхідно враховувати мовну відмінність потенційних відвідувачів. Не кожен користувач надасть перевагу користуватися онлайн перекладачами, оскільки перекладений текст складно читається, а місцями взагалі втрачає логіку. Швидше за все відвідувач перейде на інший сайт.

Написання контенту 2-ма мовами вирішить цю проблему. Звичайно, не вихід розташовувати тексти різними мовами один під одним. Це буде незручно, та й навігація сайту стане громіздкою та незрозумілою. Набагато простіше та ергономічніше створення багатомовного сайту, де всі мовні проекти будуть представлятися за бажанням користувача одним простим кліком.

Наші спеціалісти створять блок перемикання мов. За бажанням замовника мовний варіант може вибиратися у вигляді посилань, іконок або списку, що випливає з пунктами. Розташувати значки можна в будь-якому місці, але рекомендується вибирати центральний план, щоб відвідувач відразу побачив цю опцію.

Важливою перевагою такого сайту є представлення контенту не тільки в якісному художньому перекладі, а й адаптованому під ментальні особливості мовної групи користувачів. У нас ви можете замовити багатомовний сайт, а також реконструювати проект, що вже діє, якщо в цьому виникла потреба.