Створення Інтернет-магазину під ключ – послуга, яка на сьогоднішній день належить до найбільш затребуваних. І це не дивно. Адже вибір на користь електронної комерції робить дедалі більшу кількість підприємців. Люди чудово розуміють, що вигоди від організації бізнесу у віртуальному світі величезні, а перспективи щодо його розвитку безмежні. Світова мережа звільняє від багатьох проблем і витрат. Тут не потрібно піклуватися про оренду приміщення, утримання великого штату продавців, дороге обладнання. Але можна за відносно короткий термін отримати непоганий прибуток та значно збільшити продаж. Адже клієнтом віртуального магазину може стати практично кожна людина, яка проживає у будь-якій точці земної кулі.

Складний процес створення Інтернет-магазину

Усвідомлюючи всі переваги глобальної мережі, досвідчені і підприємці-початківці почали активно розвивати напрямок електронної комерції. Для створення успішного, прибуткового та ефективного магазину в мережі необхідно грамотно підійти до всіх етапів виготовлення власного Інтернет-ресурсу.

 • Початковий етап. На ньому визначаються концептуальні моменти: вибір платформи, з урахуванням якої функціонуватиме торгова організація, її комплексний дизайн, механізми роботи з товарами, організація особистих кабінетів покупцям тощо.
 • Розробка дизайну. На цьому етапі розробляється зовнішній вигляд магазину, який сподобається потенційній групі споживачів.
 • Програмні розробки. На цьому етапі створюється внутрішня «начинка» майбутнього підприємства. Вона успішно запускає ті механізми, які забезпечуватимуть безперебійну та високофункціональну роботу ресурсу.
 • Верстка. Вона дозволяє вдало синтезувати зовнішній вигляд торгового сайту та його внутрішню складову.
 • Наповнення ресурсу змістом. До торгового каталогу вносяться товари, їх описи, заповнюються усі розділи сайту.
 • Просування торгового майданчика у пошукових системах.

Кожен із перерахованих етапів дуже важливий: збій чи помилка хоча в одному з них може надалі обернутися суттєвими проблемами. Саме тому важливо довірити створення Вашого майбутнього торгового ресурсу професіоналам.

Ваш успіх – наша робота

Наша компанія зможе створити для Вас найкращий Інтернет-магазин. Ми працюємо швидко, якісно та ефективно для просування Вашого бізнесу.

Конкуренція у сфері Інтернет-програмування є досить великою, проте наша компанія досить легко з нею справляється. І причин тому кілька:

1. Ми працюємо швидше конкурентів, створюючи якісний продукт у мінімальні терміни.

2. Професіоналізм нашої команди дозволяє реалізовувати успішні проекти зі 100% ефективністю.

3. Оригінальні ідеї, які ми пропонуємо клієнту, роблять його підприємство унікальним та комерційно вигідним.

Що ми пропонуємо у сфері електронної комерції:

 • Створення зручних та функціональних торгових ресурсів під ключ.
 • Великий вибір програмних рішень.
 • Ефективне просування Вашого Інтернет-сайту у глобальній мережі.
 • Комплексний підхід до вирішення кожного завдання.
 • Втілення будь-якої ідеї замовника у реальність.
 • Детальне консультування з усіх питань.
 • Оптимальні ціни на свої послуги та ін.

Близько двох сотень успішно діючих проектів, створених нашою командою, довели, що професіоналізм та досвід завжди дають результат. Якщо він потрібний і Вам – звертайтесь! Ми обов'язково допоможемо зробити Ваш Інтернет-магазин прибутковим!