Створення інтернет-магазину стало новою віхою в історії торгівлі. На сьогоднішній день продаж товарів та послуг через інтернет є найбільш динамічним та зручним способом торгівлі, він практично зводить нанівець географічний фактор, що активно використовується як у роздрібній, так і в оптовій торгівлі. Багато фірм використовують його як додатковий засіб, інші повністю переносять торгівлю у віртуальний простір, залишаючи лише центральний склад для відправки товарів. Економія на торгових площах та персоналу дозволяє власникам інтернет-магазинів тримати нижчі ціни на свої товари, залучаючи з кожним роком дедалі більше покупців.

Розробка інтернет-магазину під ключ

Інтернет магазин під ключ передбачає:

  • вибір концепції сайту та дизайну;
  • верстку сторінок;
  • підключення всіх необхідних модулів, зокрема модуля онлайн-оплати;
  • форму зворотнього зв'язку;
  • систему управління сайтом - CMS. Вона дозволить Вам керувати своїм магазином, не вдаючись до допомоги програмістів;
  • оптимізацію сайту для кращої індексації у пошукових системах;
  • наповнення магазину якісним контентом. Статті та описи створюються професійними копірайтерами, як правило, за окрему платню;
  • імпорт каталогу - зручний інструмент для масової заливки товарів на сайт;
  • додаткові функції на основі домовленостей.

Де замовити інтернет магазин?

Чому варто звернутися до професіоналів? Вся справа у складності внутрішньої структури сайту. Якщо сайт візитку ще можна виготовити на готовій платформі самостійно, тобто речі, які варто довіряти тільки професіоналам, наприклад, створення інтернет магазину. Перм є містом, де знаходиться одна з найкращих фірм розробки сайтів будь-якого рівня складності — WebSites. Створений нами інтернет-магазин стане надійною основою для вашого бізнесу. Ми надаємо індивідуальний підхід для кожного клієнта, варіативний дизайн та роботу, перш за все, на результат.

Ціна на створення інтернет-магазину

Якщо Вас зацікавить створення інтернет-магазину, ціна на нього в WebSites Вас приємно здивує. Інтернет-магазин передбачає створення особистого кабінету кожного користувача, функцію вибору товару, підключену систему платежів, вибір виду доставки. Часто магазини підключають до модуля сайти пошти РФ для розрахунку приблизної вартості доставки, виходячи з її ваги. Для кожного товару у магазині формується окрема сторінка. Сторінки з товарами групуються у категорії.