Розробка та створення веб-сайтів – це творчий процес, який у руках професіоналів дозволяє отримати нестандартний та унікальний ресурс на виході. Подібними послугами можуть скористатися як приватні особи, і великі компанії, які вирішили розширити свою діяльність.

Створення веб-сайтів дозволяє отримати:

  1. Сайт – візитка – дозволяє дізнатися клієнту про вашу компанію. Його можна використовувати як інформаційний ресурс, портфоліо, рекламу або тематичний ресурс;
  2. інтернет – магазини – майданчики для реалізації товарів та послуг у мережі. Цей ресурс дозволяє розширити ринки збуту та придбати нових покупців. Для полегшення контролю та обліку товарно-матеріальних цінностей сайт інтернет-магазину може мати прив'язку до 1С;
  3. інтерактивні веб-проекти – це унікальні ресурси, які забезпечують взаємодію між організацією та клієнтами. Для дизайну таких порталів можуть використовуватись інтерактивні елементи, які роблять ресурс живим та цікавим. Інтерактив допомагає компанії виділитися серед інших, огорнути сайт особливим шармом, створити правильну атмосферу;
  4. Корпоративні сайти – це зручний маркетинговий інструмент для ведення бізнесу.

Він дозволяє як донести до клієнта потрібну інформацію, а й здійснювати взаємодію між філіями організації. Створення корпоративного веб-сайту – це складне завдання, посильне справжнім професіоналам своєї справи.

Дуже важливо створити такий ресурс, який буде зручний у роботі як для користувачів, так і для управління фахівцями компанії.

Створення та просування веб-сайтів – це те, що допоможе організації освоїти нові горизонти та розширити сферу діяльності.

Просування сайтів дозволить залучити до вашого ресурсу максимальну кількість відвідувачів. Найбільш дієвими засобами просування є:

  • Пошукова оптимізація;
  • Контекстна, баннерна реклама;
  • E-mail маркетинг.

Дані кошти допоможуть вивести ваш ресурс у топові позиції протягом короткого проміжку часу. Робота на випередження, унікальний дизайн, зручність використання – ось що відрізняє найкращий сайт серед сотень тисяч примітивних проектів.