В інтернеті є безліч можливостей розповісти про себе – наприклад, можна завести сторінку у соціальних мережах, зробити свій відеоканал або створити свій персональний сайт. Створення сторінок на чужих платформах завжди обмежує вашу фантазію - адже не ви власник ресурсу і можете користуватися можливостями, але не можете їх додати або змінити. Персональний сайт - це варіант для тих, хто хоче розповісти про себе та/або свої послуги, хто не хоче бути в чомусь обмежений.

Які ідеї можна втілити під час розробки

На сайті такого типу зазвичай розміщуються сторінки з біографією власника, фото та відео галереї, афіші чи новини, контакти та форма для спілкування. Це стандартний набір функцій, які відвідувачі очікують на персональному сайті.

А що ще буде на сайті каталог із роботами, розклад чи запис на прийом, міні-магазин брендованої продукції чи щось ще – вирішує лише сам замовник. Ми можемо втілити будь-які ідеї та мрії! Це саме те місце, де бажання замовника мають бути реалізовані якомога ближче до бачення самого клієнта, оскільки це особа власника в інтернеті у буквальному значенні слова.

Для кого актуальне створення персонального сайту

Для кого підходить персональний сайт Персональний (авторський) сайт - це проект про певну людину, про її особисте чи громадське життя, про його хобі або професійне заняття. Такі сайти найчастіше замовляють люди творчих професій (актори, музиканти, дизайнери тощо), а також ті, хто займається приватною практикою (лікарі, юристи, бухгалтери тощо).

Актуальні такі сторінки в інтернеті будуть і для публічних особистостей, наприклад політиків у період виборів або в будь-який інший період, коли потрібно взаємодіяти з аудиторією від своєї особи.

Персональний сайт може бути розроблений не тільки для однієї людини, але й для групи людей, пов'язаних з якоюсь спільною ідеєю. Це може бути, наприклад, музичний гурт. Головне, щоб цільова аудиторія була однакова.

З чого починається створення

Після затвердження технічного завдання починається робота над зовнішнім виглядом майбутнього проекту. Дизайнери докладно вивчають усі ваші побажання та створюють макет дизайну (дизайн-проект).

Для фахівців створення персонального сайту це складна робота, адже потрібно врахувати не лише технічні вимоги, а й особу, для якої створюється проект. Дизайн повинен відображати персону, бути гармонійним та розкривати її позитивні якості, творчі здібності, професіоналізм.

В ідеалі, ви повинні познайомитися з дизайнером та обговорити всі нюанси та побажання. Це можна зробити як особисто, так і по скайпу, телефону чи будь-яким зручним способом. Дизайнери у сфері персональних сайтів це завжди трохи психологи, і лише за живого спілкування можна зрозуміти темперамент, емоційність власника, і врахувати це при розробці дизайну.

Як зрозуміти, хороший дизайн чи ні – якщо ви з перших секунд бачите у дизайн-проекті своє відображення, значить, дизайнер потрапив у крапку. Адже відвідувачі будуть оцінювати вас як особистість через ваш сайт.

Відмінний дизайн персонального сайту – це поєднання професіоналізму дизайнера та вашої здатності донести максимум інформації про ваше бачення проекту.

Розробка та наповнення

Після затвердження дизайн-проекту в роботу включаються програмісти, які втілюють ідею в життя, і картинка стає вашим сайтом, кнопками, меню, посиланнями тощо.

Всі ці цілі та завдання, які ви поставили перед проектом на самому початку, реалізуються на даному етапі, і ви приймаєте роботу згідно з технічним завданням.

Після закінчення розробки всіх модулів, ви зможете наповнити свій сайт персональною інформацією – фото, відео, текст, аудіо тощо. та запустити сайт у повноцінну роботу.

Пам'ятайте, що персональний сайт - це ваше обличчя в інтернеті, тому підійдіть до його розробки якнайретельніше і опишіть все, що хочете на ньому бачити розробникам, до дрібниць. Тоді ви будете задоволені результатом і гордо показуватимете вашу персональну сторінку в інтернеті своїм друзям, клієнтам або шанувальникам.

Я розроблю персональний сайт під усі ваші вимоги – звертайтесь!