Торговий майданчик, розміщений у всесвітньому павутинні, за допомогою якого здійснюється продаж товарів або різних послуг називається інтернет-магазин.

Віртуальний магазин на перший погляд не відрізняється від звичайного бутіка. Інтернет-майданчик також має вітрину, цінники, технічні характеристики та опис товарів. Потенційний покупець може проконсультуватися з менеджером, вибраний товар скласти у кошик, а після оплати отримати його у зручний спосіб.

Для більшості сучасних покупців онлайн shoping (шопінг) став звичною справою. Головне не забувати, що інтернет-магазин насамперед сайт і майбутній успіх онлайн продаж безпосередньо залежить від того, наскільки якісно, ??професійно і з урахуванням яких сучасних підходів розроблений веб-проект.

Створення інтернет-магазину в Києві – домінуючий напрямок студії Лума, де завдання команди професіоналів розробити сучасний, багатофункціональний, високоякісний онлайн магазин, який стане надійним інструментом для успішного ведення вашого бізнесу. Ми обов'язково враховуємо низку важливих нюансів, від яких залежить успіх вашого інтернет-магазину.

  • Розробляємо концепцію майбутнього проекту з урахуванням ретельного аналізу потреб потенційних покупців;
  • Особливу увагу приділяємо дизайну, переслідуючи основну мету, щоб зовнішнє оформлення найбільше органічно доповнило основний зміст, а не відволікало від нього. Інтернет-магазин повинен викликати позитивний настрій, вселяти надійність та довіру.
  • В інтерфейсі ставка робиться на максимальну зручність і доступність, щоб покупець мав можливість швидко знайти товар, що цікавить, і здійснити покупку за кілька кліків. Для цього надається декілька варіантів оформлення замовлення, можливість вибору способів оплати та доставки зручним способом.
  • Важливим аспектом є візуальне сприйняття товару – зображення та докладний якісний унікальний опис.
  • Увага приділяється адміністративному розділу, щоб власник міг керувати інтернет-магазином.

Зауважте, починаючи бізнес з нуля і створюючи реальну торгову точку на вас неминуче чекає ряд труднощів: оформлення необхідних документів, ліцензій, дозволів, витрата часу на пошук приміщення для бутика, висока орендна плата за вдале місце розташування, щомісячна оплата комунальних послуг, підбір співробітників та ряд інших проблем. Переваги віртуального магазину тут очевидні. Не менш розумним рішенням стане розробка інтернет-магазину на додаток до реальної торгової точки. У цьому випадку магазин онлайн є додатковим інструментом для залучення нових покупців, розширення каналів збуту та географії продажів. Правильно розроблений сайт за мінімальних витрат на утримання приносить максимальний прибуток.

Основні переваги онлайн торгівлі:

  • Універсальність полягає у створенні онлайн вітрини з необмеженим за площею асортиментом будь-яких товарів, які матимуть докладний опис переваг саме вашої продукції.
  • Вседоступність. Доступ до товару надається потенційним клієнтам у всьому світі.
  • Максимум зручності. Ви отримуєте магазин з цілодобовим графіком роботи без перерв, вихідних та свят.
  • Економія. Створення та вартість сайту набагато дешевше за реальний магазин, а обслуговування зводиться до мінімуму.
  • Отримання додаткового прибутку. Можна здавати в оренду віртуальні "площі".

Важливою умовою успіху ведення бізнесу онлайн є обов'язкове подальше просування вашого інтернет-магазину в пошукових системах із залученням прийомів сео-оптимізації, у тому числі сео-копірайтингу, контекстної реклами та інших методів, націлених на збільшення клієнтської бази та зростання вашого прибутку. Грамотні сео-фахівці студії виведуть ваш бізнес на новий рівень!

Розробка (створення) сайт з каталогом продукції, з допомогою якого клієнт може замовити необхідні йому товари. Використовуються різні системи розрахунків: від пересилання товарів післяплатою або автоматичного пересилання рахунку факсом до розрахунків за допомогою пластикових карток.