Однією з найважливіших щаблів розвитку сучасного бізнесу будь-якого напряму є створення веб-сайту. Саме власний сайт фірми, одночасно стає інформаційним, рекламним, торговим і комунікаційним майданчиком.

Дебютантам у Всесвітньому павутинні рекомендуємо почати з сайту простого, який за своєю структурою нагадує корпоративний ресурс, необмежений у кількості сторінок і має повний набір опцій. Головне призначення створення сайтів, ознайомити користувача з Вашою діяльністю, викласти історію компанії, представити команду професіоналів, відобразити всі координати, вказати зворотний зв'язок, а також значущі події в житті колективу. Можливе створення фотогалерей, форумів та додатково закритих розділів.

На сьогоднішній день жодна перспективна компанія не обходиться без свого веб-сайту. Солідна веб-сторінка – це вже не атрибутика. Інтернет став найбільш ефективним способом пошуку продукції, споживачів, ділових партнерів, укладання угод, спілкування з цільовою аудиторією

Потреба "заявити себе" не залишає вибору. Як це зробити, щоб перші враження були позитивними та принесли свої дивіденди? Існує чимало аспектів і безліч, на перший погляд, дрібниць, які без перебільшення мають величезне значення

Насамперед спеціалістами студії BM-Web розробляється структура сайту з урахуванням усіх побажань клієнта, які заздалегідь обговорюються та узгоджуються. Наше завдання створити веб-проект, що включає всі необхідні розділи. При цьому важливо дотримуватися певної традиційності для того, щоб сайт був простим та інтуїтивно зрозумілим для користувача.

Розробка навігації сайту також потребує особливої ​​уваги, тому наші програмісти завжди в курсі новітніх розробок, завжди знають які "моди" (модифікаційне доповнення) найбільш оптимальні та для яких цілей. Розробка сайтів у Києві обов'язково передбачає можливість модернізації веб-проекту та можливість його розширення до дорожчих пакетів (Корпоративний/Каталог)

Паралельним етапом є розробка веб-дизайну (дизайн сайту). Дизайнерське оформлення проекту є першорядним фактором, від якого перше враження користувача залежить. Підбір кольорового оформлення, шрифтів, розташування логотипу компанії та інші додаткові зображення, що наголошують на вашій діяльності. Якісний та оригінальний дизайн будується на глибокому аналізі статистики та творчому підході наших професійних дизайнерів. Після остаточного узгодження із замовником сайт готовий до заповнення.

В результаті ви отримуєте недорогий, повноцінний сайт із привабливим дизайном та зрозумілою системою управління, щоб самостійно редагувати тексти, додавати зображення та інформувати клієнтів про "новинки".