Розробка будь-якого успішного сайту починається з аналізу сайтів конкурентів. Тому, що недостатньо створити гарний ресурс, виходячи з побажань замовника. Робота повинна проводиться комплексно: з урахуванням результатів аналізу, виходячи із специфіки Вашого бізнесу та Ваших вимог буде розроблена найбільш підходяща структура Вашого веб-ресурсу. І тільки тоді, можна бути впевненим, що ресурс буде добре просуватися і приносити прибуток компанії.

Замовляючи розробку сайту Ви отримаєте:

  • Аналіз основних конкурентів
  • Сучасний дизайн
  • Грамотну структуру
  • Адаптивну верстку
  • Простий і зручний інтерфейс
  • Можливість просування
  • Зручну систему управління

Ціни на створення сайту

Ціна створення сайту буде залежати від завдань, які потрібно вирішити з його допомогою, функціоналу, розміру сайту і додаткових функцій які потрібно впровадити для найбільш ефективної його роботи.

Сайти умовно діляться на кілька основних категорій - візитка, корпоративний або бізнес-сайт, односторінковий промо-сайт. У мене Ви можете замовити розробку, створення і супровід сайту будь-якої складності.

Дотримання всіх стандартів якості для сучасних веб-сайтів

Дизайн під всі пристрої

Ваш сайт буде однаково добре виглядати на комп'ютерах, планшетах і смартфонах. Сайт буде відразу працювати через захищене з'єднання і відповідати вимогам законодавства в області конфіденційності персональних даних.

Презентация нового товара или услуги

Відразу оптимізую сайт під SEO

Я підбираю семантичне ядро для майбутнього сайту вже на етапі розробки. Такий підхід дозволить істотно заощадити на подальшій SEO-оптимізації.

Анонс мероприятия

Стильний web-дизайн

Сайт компанії - це її обличчя. Я зроблю так, щоб Ваша компанія виглядала одночасно і солідно, і сучасно в очах клієнтів, партнерів і конкурентів.

Лендинг Пейдж сбор контактов

Гнучкі ціни

Я застосовую лояльне до клієнта ціноутворення, а також гнучку систему знижок при комплексному і
довгостроковому обслуговуванні.

Тестирования торгового предложения

Верстка під мобільні пристрої

Адаптивна верстка - це не просто показник якості роботи розробника, в даний час - це одне з найважливіших вимог пошукових систем для просування сайту в ТОП 10.

Тестирования торгового предложения

Виконую роботу в строк

Час - гроші. Я ціную час клієнтів і знаю, що таке упущена вигода. Тому виконую роботу строго в термін, зазначений в договорі.

Тестирования торгового предложения

Працюю за договором

Договір - це гарантія виконання роботи в повному обсязі і належної якості, він захищає інтереси як замовника, так і розробника.

Створення та розкрутка сайту - ефективно і недорого!

Мої сайти створені з урахуванням всіх вимог пошукових систем і мають зрозумілу структуру.

team member one
Landing Page

Цільова веб-сторінка, призначена спонукати клієнта до певної дії: покупці товару або замовлення
послуги.

детальніше

ціна 2000 грн.

team member one
Сайт-візитка

Невеликий сайт, як правило, складається з однієї або декількох веб-сторінок і містить основну інформацію про організацію.

детальніше

ціна 2500 грн.

team member one
Сайт каталог

Такий веб-сайт дозволяє компанії в деталях розповісти своїй цільовій аудиторії про всі пропоновані товари і/або послуги.

детальніше

ціна від 3500 грн.

team member one
Інтернет магазин

З допомогою такого сайту Ви отримаєте можливість відкрити бізнес в Інтернеті, та отримати додатковий канал для продажу товарів.

детальніше

ціна від 3500 грн.