Створення сайтів, просування довірте професіоналам, і вони подбають про те, як зробити ваш ресурс не тільки швидким, але й привабливим, популярним у мережі.

Створити популярний високовідвідуваний сайт – завдання не найлегше. Але якщо правильно підійти до цього, то цілком реально досягти хороших результатів. А як це зробити, ви зараз дізнаєтесь.

Створення сайтів або як створити популярний сайт

1. Для того, щоб сайт користувався великою популярністю у відвідувачів, він має бути цікавим та унікальним. Ніколи не використовуйте для наповнення сайту статті з чужих ресурсів, якими б цікавими вони не були. Всі статті, розміщені на вашому веб-ресурсі, повинні бути унікальними, цікавими, а найголовніше достовірними. У жодному разі не опубліковуйте статті з недостовірною інформацією. В іншому випадку ви ризикуєте втратити довіру своїх відвідувачів.

2. Для просування сайтів потрібні ключові фрази. Вони повинні бути органічно виписані в текст і легко читатися. У текстах не повинно траплятися ключів за принципом "купити смартфон Київ". Крім того, ключі мають бути рівномірно розподілені за текстом.

3. Тексти мають бути не тільки цікавими, а й інформативними, щоб читачі не мали запитань після прочитання. Також можна додавати докладні відео-інструкції або відео-огляди. Для цього необхідно створити ютуб-канал, на який ви додаватимете відео, а на сайті ви опублікуєте посилання на відео.

4. Щоб тексти було зручно читати, розбийте їх на невеликі абзаци, буквально по 2-3 речення, додайте підзаголовки та списки, якщо вони необхідні.

5. Якщо ви думаєте, що створення сайтів досить простий процес і просто створивши ресурс і наповнивши його контентом, не буде відбою від відвідувачів, то ви серйозно помиляєтеся. Сайт потрібно регулярно оновлювати, працювати над ним, додавати нову інформацію. І з самого початку розробку сайтів ми рекомендуємо довіряти лише професіоналам.

6. Крім опублікування нового контенту, необхідно також стежити за актуальністю вже опублікованої інформації. Особливо це стосується старих веб-сайтів. Якщо інформація вже не актуальна, її необхідно видалити або змінити інформацію, щоб не вводити користувачів в оману.

7. Шаблон ресурсу обов'язково має бути адаптивним. І про це важливо подбати ще на етапі створення сайтів. Інакше веб-ресурс може некоректно відображатися у різних браузерах та мобільних версіях.

8. Щоб ресурс приносив більше прибутку, іноді їх власники розміщують на сайті величезну кількість реклами. Найгірше, коли реклама починає з'являтися у невідповідний час, неймовірно заважаючи перегляду контенту. Це не тільки не дає ознайомитися з інформацією, а й сильно дратує користувачів.

9. Довге завантаження веб-ресурсу може негативно позначитися на відвідуваності. Оскільки навряд чи будь-кому захочеться дивитися в порожній монітор в очікуванні завантаження. Більшість відвідувачів у такому разі закривають вкладку браузера та переходять на інші сайти, навіть якщо вони менш цікаві. Як правило, причиною тривалого завантаження ресурсу є важкі графічні об'єкти та відео, особливо якщо вони представлені у великій кількості.