Ми пропонуємо оперативне та якісне індивідуальне створення сайту для агентства нерухомості будь-якого рівня складності, а також оптимізацію, просування та підтримку.

Відкрити агентство нерухомості в принципі нескладно, втім, як і весь бізнес-механізм: збір інформації, підтримка бази даних, робота з клієнтами.

Звичайно, за умови вкладення значних коштів для старту, наявності налагоджених зв'язків і те, що спочатку про добрі доходи доведеться забути. До того ж конкуренція у ріелторській сфері зростає швидкими темпами.

Тому крім грошових вкладень на оформлення, оренду офісу та обладнання, підбору фахівців, необхідно докласти титанічних зусиль для завоювання довіри клієнтів та формування репутації.

Враховуючи, що в сучасному світі більшість людей використовують для пошуку потрібної інформації Всесвітню павутину, студія Лума пропонує значно скоротити час на пошук потенційних клієнтів і рекомендує створити сайт агентства нерухомості. Виходячи зі статистики відомої пошукової системи Яндекс, створити сайт ріелторської компанії найбільш правильне рішення для ефективного розвитку та рентабельності бізнесу.

Обов'язкова умова – розробка сайту агентства нерухомості має здійснюватись фахівцями, щоб веб-проект характеризувався і ексклюзивним дизайном, і гарним функціоналом, залучаючи потенційних клієнтів. Завдяки якісному сайту комерційна організація підвищити конкурентоспроможність, успішно лідируючи на ринку нерухомості. Створити сайт ріелторської агенції вигідно і невеликим компаніям, наприклад, сайт-візику, і великим корпораціям – корпоративний сайт, що поєднує розгалужену мережу та базу з сотнями та тисячами об'єктів.

Цілодобово веб-проект забезпечує відвідувачів цікавою інформацією про актуальний стан ринку нерухомості, а також працює як потужний рекламний інструмент. Тому при розробці фахівці нашої студії проводять комплекс робіт та враховують усі нюанси:

  • Проводимо аналіз підприємства, конкурентів, вивчення цільової аудиторії, постановка конкретних цілей.
  • Створюємо дизайн, спрямований на формування солідного, позитивного іміджу, що викликає довіру у клієнтів та працює на авторитет компанії.
  • Проробляємо фірмовий стиль та логотип, що підкреслюють індивідуальність організації.
  • Розробляємо зрозумілу структуру для оперативного пошуку необхідної інформації.
  • Організовуємо безперебійний зв'язок із клієнтами.

У якісному сайті нерухомості мають бути впроваджені різні інструменти для привернення уваги та підвищення лояльності відвідувача, які сприяють тому, що людина скористається послугами саме вашої компанії.

Сайт повинен не тільки виглядати на всіх браузерах однаково, але і бути зручним у використанні з усіх пристроїв як з комп'ютера, так і з мобільних гаджетів. Розробка сайту агенції нерухомості

Враховуючи безліч пропозицій необхідно впровадити повноцінний, інтуїтивно-зрозумілий пошук із виставленням необхідних параметрів об'єкта.

Каталог з інформативним описом кожного об'єкта, що супроводжується якісними фотографіями, відео. Корисні статті, огляди.

Детальний перелік послуг з логічним обґрунтуванням того, за що клієнт платить гроші.

Можливість тісно спілкуватися з потенційними клієнтами, проводити маркетингові дослідження через розділ відгуків, блогів, форумів.