Сучасні готельні комплекси прагнуть надати гостям високий сервіс обслуговування та затишні номери з комфортною атмосферою. Але які б комфортні умови не пропонувалися, рідкісні відвідувачі обирають готель чи готель з волі нагоди.

З кожним роком життя вносить свої корективи і якщо раніше мандрівники користувалися рекомендаціями знайомих, ґрунтуючись на їхніх враженнях про готель, то сьогодні за часів інтернет-глобалізації все більше людей використовують для пошуку всесвітню мережу.

Враховуючи, що у сфері послуг, у тому числі й у готельному бізнесі, є дуже високою конкуренцією, власникам готелів необхідно відповідати вимогам сучасних клієнтів.

Студія Лума пропонує вам зробити перший крок для розвитку бізнесу на віртуальних просторах Інтернету. Замовити сайт готелю в першу чергу необхідно як віртуальну візитку, адже кожен, хто обирає готель, дивиться його офіційну сторінку.

Перше враження про сайт, який складеться у відвідувача сторінки, відіграє провідну роль у виборі готелю. Тому, щоб захопити увагу і привернути претендента рекомендуємо відразу створити сайт готелю – якісний, зручний та привабливий.

Спеціалісти нашої студії здійснюють весь спектр робіт, пов'язаних із замовленням сайту під ключ:

  • Створення сайту для готелю з основними розділами та можливістю додаткового розширення функціоналу.
  • Розробка ексклюзивного дизайну та зручного юзабіліті.
  • Написання унікальних статей та оформлення сторінок фотографіями, відеоматеріалами.
  • Сео-оптимізація сайту для просування веб-проекту в Інтернеті.
  • Аудит сайту із постійним оновленням контенту.

При розробці дизайну мало покладатися лише на фантазію власника готелю, адже заклади бувають різні люди. Тому, як необхідно забезпечувати комфортні умови проживання кожному гостю, так потрібно враховувати смаки та пріоритети кожного відвідувача сайту.

Якщо готель призначений і для сімейних пар з дітьми, і для ділових людей, рекомендуємо при розробці сайту готелю дизайн зробити в нейтральному стилі, адже відвідувачі різного віку, життєвих пріоритетів, національностей мають різні переваги.

До того ж для закордонних гостей необхідно замовити мультимовний сайт, завдяки якому можна значно розширити коло цільової аудиторії.

Зауважимо, що для приватних готелів та міні готелів оптимальним варіантом стане сайт-візитка, а для великої мережі готелів ми пропонуємо корпоративний сайт із широким функціоналом.

Крім розділів з основною інформацією та прайсами на послуги можна впровадити розділи, що залучають аудиторію та підвищують лояльність відвідувачів:

  • Акції та знижки, де розміщуються вигідні для клієнтів пропозиції.
  • Відгуки та рекомендації. Зацікавте відвідувачів у залишенні позитивних відгуків, навіть наявність негативних не буде мінусом, оскільки за допомогою спілкування з гостями ви зможете швидко виправити всі недоліки сервісу.
  • Корисна інформація. Інформація про визначні пам'ятки, історичні дані, найкращі місця для відпочинку, особливо актуальна для курортних готелів.
  • Бронювання онлайн - можливість забронювати номер.
  • 3D тури – дозволяють детально познайомитись із закладом. Повноцінну екскурсію по закладу будь-хто може здійснити, не виходячи з дому: розглянути інтер'єр номерів, холу, ресторану та навколишніх територій.

Сайт для готелю замовити варто і як ефективний рекламний інструмент і відмінну можливість знайти ділових партнерів у вигляді туристичних компаній, фірм, туроператорів.

Багато мандрівників користуються мобільними пристроями для пошуку відповідного готелю чи готелю, тому бажано замовити створення мобільного сайту. Звернувшись до нашої компанії, ви отримаєте якісний та надійний інтернет-майданчик для результативного розвитку готельного бізнесу.