Сучасний фінтес-клуб – широкомасштабний спортивно-оздоровчий комплекс, територія активного та здорового відпочинку. У зв'язку з актуалізацією тенденцій здорового способу життя, фітнес-центи стають все більш популярними. З попитом відповідно зростає і пропозиція, тому конкуренція у цій сфері є дуже високою.

Насамперед успіх ведення бізнесу залежить від правильної організації реклами та маркетингу. Враховуючи, що сучасні люди, які хочуть бути здоровими та красивими, шукають інформацію про заклад для занять спортом в інтернеті, створення сайту фінтес-клубу як рекламно-інформаційного інструменту просто необхідне.

Студія Лума пропонує замовити розробку сайту під ключ, завдяки якому можна сформувати імідж закладу, підвищити конкурентоспроможність на ринку послуг, розширити базу клієнтів та підвищити прибуток.

Для початку фахівці нашої студії розробляють стратегію сайту та проводять аналіз цільової аудиторії. Перш ніж створити сайт фінтес-центру, потрібно розуміти, що рішення відвідувати спортивний клуб або тренажерний зал зазвичай приймається спонтанно, тому людина хоче максимально швидко знайти інформацію про спортивний заклад.

Всі відвідувачі умовно можна розділити на 2 типи: люди, у яких у пріоритеті здоровий стиль життя та ті, хто хоче скинути зайву вагу. Наше завдання створити якісний та красивий сайт фінтес-залу, щоб залучити максимально широке коло потенційних клієнтів. Для цього фахівці нашої компанії розроблять веб-проект будь-якої складності від сайту-візитки для невеликого центру або персонального фінтес-тренера до багатосторінкового каталогу або корпоративного сайту для фітнес-клубів.

Для початку можна замовити сайт, який включає:

  • Інформацію про центр та тренерів, успіхи та досягнення.
  • Контакти із докладною схемою проїзду.
  • Послуги та їх вартість.
  • Розклад занять.
  • Спеціальні пропозиції вигідні для відвідувачів.
  • Блог із цікавими статтями.
  • Питання відповідь.
  • Відгуки.

Важливим фактором, що впливає на вибір закладу, є наявність рекомендацій. У мережі багато місць, де можна зайнятися спортом, а реальні відгуки від ваших клієнтів суттєво підвищують можливість вибору на користь вашого спортивного клубу.

Зробити сайт потрібно не лише зручним та красивим, але й особливим. Розкажіть відвідувачам про ваші переваги, покажіть за допомогою барвистих фото чи віртуального туру тренажерний зал із сучасним обладнанням, приміщення для аеробіки, боксу, пілатес, фінтес-бари, сауни чи солярії, кабінети масажу. Плюсом може бути і гарні краєвиди, і зручне розташування.

Якщо сайт буде на високих позиціях пошукової видачі, то значно зростають шанси залучити найбільшу кількість відвідувачів, тобто майбутніх клієнтів. Тому ми рекомендуємо замовити розкрутку та просування сайту, яка буде виконана нашими професіоналами, що стане гарантією ефективної роботи фінтесу сайту.