Мати свій сайт – це означає заявити про себе усьому світу. Це ще один інструмент для успішного розвитку бізнесу. Створення сайту сміливо можна порівняти з відкриттям нового офісу, який працює 24 години на добу, 7 днів на тиждень. Для того, щоб Ваш сайт працював, доведеться добре попрацювати над ним.

Створення сайту - процес складний і творчий одночасно, причому як з боку замовника, так і виконавця. Компанія-замовник повинна визначитися, які функції повинен мати сайт, яким способом доносити інформацію до відвідувача, як буде організована техпідтримка сайту, служба обробки замовлень тощо. А виконавцю потрібно втілити все це в життя.

Створення сайту відбувається у кілька етапів:

 • Аналіз та проектування ідеї. Цей крок є дуже важливим при побудові моделі майбутнього веб-ресурсу. На цьому етапі вирішується, яким Ви бачите свій сайт за змістом, які функції він має виконувати. Далі розглядаються елементи дизайну. Наступне – це проектування концепції веб-сайту;
 • Створення дизайну веб-сайту. Теж не найлегший етап. Дуже важко відразу уявити, що і в якому кольорі Ви бажаєте бачити. Чи не так? Тому на цьому етапі фахівці WoW DESIGN використовують певний алгоритм. Розробляється кілька варіантів дизайну сайту, що допомагає точніше визначитися, в якому напрямку продовжувати роботу. Починається робота над деталізацією вибраного варіанта;
 • Розробка блоків, налаштування та вихід сайту в Інтернет. На цьому етапі творчістю займаються програмісти WoW DESIGN. Створення веб-сторінок, меню та інших складових сайту, програмується весь функціонал сайту та налаштовуються всі необхідні модулі. Сайт готовий;
 • Перевірка та тестування. Наприкінці сайт тестується, проводиться перевірка функціональності всіх сторінок, посилань, модулів, перевіряється орфографія. Тепер це повноцінний сайт.

Головним завданням створення сайту є залучення клієнтів, підвищення попиту вашу продукцію. Для цього бажано включити його просування з мережі. Про Вас повинні обов'язково дізнатися.

Просування сайту - зробіть крок на сходинку вище конкурентів

Сайт створено. Перший крок до успіху зроблено. Тепер Ваш бізнес відкритий для багатомільйонної аудиторії Інтернету. Потенційні клієнти шукають Вашу продукцію та товари, але при запиті у пошукових системах виводиться багато тисяч сторінок та сайтів. Пошукове просування дозволить вивести Ваш ресурс, Ваші пропозиції на першу сторінку пошукача. З часом сайт, що містить цікаву та корисну інформацію, безперечно, і без додаткових дій набере рейтинг, збільшиться відвідуваність. Але за аналогією з комерційною діяльністю, час очікування і тут завдає збитків.

Просування дозволяє показувати вашу рекламу зацікавленим людям. Створення та просування Вашого сайту в порівнянні з іншими видами реклами має максимальну окупність.

У послугу просування сайту зазвичай входить:

 • Технічний аудит; внутрішня оптимізація сайту;
 • SEO-копірайтинг;
 • Купівля статей;
 • Робота із зовнішніми факторами;
 • Моніторинг, підтримання та посилення позицій.

Головний принцип у розвитку сайту – комплексність. Створення та просування – це одне ціле. На сьогоднішній день інтернет-маркетинг є провідною ланкою в рекламних кампаніях.

Підтримка сайту або час сайту незнайомий!

Тепер, коли у Вас є своє представництво у Всесвітньому павутинні, варто подбати про його технічне обслуговування. Підтримка сайту – це нові розробки та ідеї, які не повинні залишити байдужими до Ваших клієнтів.

Оскільки Ваш сайт — це Ваш віртуальний офіс, йому також потрібна підтримка та технічне обслуговування. Звичайно, немає необхідності в меблів та будівельних матеріалах, зате знадобиться часткова або повна заміна дизайну, розробка та доповнення функціоналу. Та мало які ідеї захочеться втілити в реальність.

Адміністрування або підтримка включає оновлення інформації, інакше сайт перестане бути актуальним і цікавим як для відвідувача, так і для пошукових систем. Технічна підтримка спрямована головним чином на усунення помилок та неполадок, вирішення питань з доменом та поштою.

Підтримка та технічне обслуговування може здійснюватися:

 • На постійній основі, із щомісячною абонентською оплатою;
 • Одноразова підтримка, з урахуванням договору виконання разових робіт. Корисна для тих компаній, які рідко вносять зміни до свого сайту.

Постійна підтримка сайту включає:

 • підтримку працездатності ресурсу;
 • Постійний сервісний контроль залежно від обраного тарифу.

Інтернет-технології стрімко розвиваються і щоб не втратити свої позиції Ваш сайт також має розвиватися. Ідеальний варіант, коли розробник займається подальшою підтримкою ресурсу. Розробник повністю знає сайт зсередини і на усунення несправностей знадобиться значно менше часу.