Успішний розвиток сучасного бізнесу передбачає захоплення не лише реального, а й віртуального простору, адже дедалі більше споживачів переступають поріг Світової мережі. Створення сайту є неминучим кроком до того, щоб бізнес не залишився за бортом сучасних тенденцій.

При цьому просування сайту для заняття позицій у видачі пошукових систем логічна мета кожного власника веб-проекту. В іншому випадку в умовах наростаючої конкуренції та жорсткої боротьби за потенційного клієнта створити сайт і вкладати в нього кошти просто немає сенсу. Адже сама присутність сайту в мережі не забезпечує ефективності бізнесу.

Близько 90% відвідувачів приходять на створений сайт через пошукові системи. Тому сайт, у свою чергу, необхідно сео-оптимізувати за допомогою комплексу заходів, спрямованих на підвищення позиції у видачах пошуковиків, збільшення трафіку, залучення потенційних клієнтів. Пошукова система видає сайти, тематика яких відповідає фразі, яку запитує користувач.

І якщо ваш сайт правильно та якісно оптимізовано, то він буде в перших рядах видачі на запит, який цікавить користувача. І, найімовірніше, здобувач відвідає саме ваші веб-сторінки.

Але seo-оптимізація створеного сайту - довгий і копіткий процес, оскільки пошуковий алгоритм є досить складним і має велику кількість параметрів. Якщо веб-проект задовольняє критерії пошукових систем, ваш сайт буде в перших рядах.

Позиція сайту залежить від різних факторів, де найбільш пріоритетними та перспективними є зовнішні посилання, що позитивно впливають на індексацію та підвищують рівень довіри. Тому зовнішні посилання, розташовані в статтях природним чином, відносяться до «білих» методів оптимізації та вважаються одним із найдієвіших методів сео-просування.

Постійні удосконалення пошукових алгоритмів призвело до того, що сьогодні програма тією чи іншою мірою ймовірності може відрізнити природне посилання від покупної. Причому явно покупні посилання, що ведуть на створений сайт, сприймаються системою як спам, що негативно відбивається на інтернет-проекті. Природні посилання, навпаки, викликають схвалення ПС.

У пошуковому алгоритмі є параметри так званого засвоєння посилання, що визначають її подальшу працездатність. Посилання зі статті, що ведуть до вас на сайт, збираються, враховуються, аналізуються та обробляються алгоритмами ПС. Природність визначається пошуковими роботами виходячи з тематики статті та всього веб-ресурсу, на якому розміщено посилання з урахуванням та інших нюансів: унікальності тексту, сталості розміщення, відсутності оптимізованих анкорів.

Спочатку передбачається, що таке посилання розміщується самими ж користувачами Мережі, а значить, веде на корисний і цінний, на думку відвідувачів, веб-ресурс. Впровадження постійних удосконалень у алгоритми пошукових систем сильно ускладнює роботу фахівців із seo-оптимізації, де головним завданням стає максимально замаскувати спеціально впроваджене посилання під природне походження.

Перед тим як створити сайт, рекомендуємо звернутися за допомогою до фахівців, які підберуть найефективніші методи seo-просування. В результаті правильної та якісної роботи ваш веб-проект займе лідируючі позиції в топі, розвиваючи бізнес та приносячи прибуток.