Будь-яке веб-представництво, сайт, портал як засіб комунікаційної стратегії рівно настільки ефективно, наскільки це представництво відповідає поставленим перед ним завданням. Всі компанії індивідуальні, у кожної свої стратегії, свої клієнти, відповідно, і підхід до створення сайту компанії також має бути індивідуальним. Якісне виготовлення сайту Ростов, це не тільки сторінки, це ціла низка досліджень, на основі яких веб студія Трибуна не просто майданчик, що відображає інформацію про сайт, але справжнє інтерактивне технологічне представництво. І не варто вважати сайт рекламним продуктом, все, що витрачено на створення сайту, це далеко не рекламні витрати, це витрати на розвиток самої компанії, інвестиції у власний бізнес.

Намалюємо, житимемо

Створення сайту компанії може здатися на перший погляд досить простим і нетрудомістким завданням. Однак, якщо розділити весь процес на складові, стає видно справжній обсяг усіх робіт:

  • Дослідження ніші, аналіз особливостей компанії, конкурентних переваг;
  • Розробка дизайну;
  • Підготовка макету, програмування;
  • Наповнення контентом;
  • Оптимізація веб-сайту під пошукові системи. Тільки на просування сайтів ціна може бути непідйомною для багатьох невеликих компаній, що вже говорити про роботу загалом.

І це лише етапи окремо, які мало що дадуть без грамотного з'єднання всього в єдине ціле таким чином, щоб у відвідувача сайту виникло бажання затриматися тут, вивчити інформацію та стати в результаті клієнтом.

Кому довірити

Активність працівників, які вбудовують глобальну мережу, показує, що проблем із вибором підрядників, вірніше, зі знаходженням таких, не буде. Зазвичай для таких робіт наймають веб-студії або фрілансерів. Зрозуміло, якщо мова йде про серйозну компанію, то веб-студія Київ, це оптимальний вибір. Насправді, студії всі різні, є великі компанії із наземним офісом, із сотнями співробітників та серйозним підходом до справи, є й невеликі, які об'єднали пару-трійку студентів. Хоча останній варіант теж не можна вважати однозначно гіршим, пригадаємо, хто створював таку соціальну мережу з багатомільярдними доходами, як Фейсбук. Тим не менш, студія все ж краще, оскільки одинаків вундеркіндів трапляється один на мільйон, і пошук такого може зайняти стільки ж днів або років, а студія,