У сучасному світі стрімко збільшилися темпи розвитку у всіх сферах діяльності, тому необхідність отримання нових знань сьогодні стоїть особливо гостро. Натомість зростає потреба в освітніх центрах, які пропонують покращити якість освіти кожному. Але на тлі збільшення попиту в освітній сфері також виникла жорстка конкуренція, в якій лідирувати досить складно, адже сучасні споживачі висувають високі вимоги і не довіряють сумнівним навчальним закладам.

Студія Лума пропонує замовити сайт навчального центру як ефективний інструмент у конкурентній боротьбі. Виходячи з того, що сучасні здобувачі для пошуку необхідної інформації використовують інтернет, створити сайт освітніх курсів аж ніяк не забаганка, а необхідність. Щомісяця тисячі користувачів цікавлять, де здобути якісну освіту за тією чи іншою спеціальністю, підвищити кваліфікацію чи пройти перепрофілювання.

Як не можна організувати курси без кваліфікованого педагогічного складу та матеріально-технічної бази, так і без сайту навчального центру сьогодні неможливий успішний розвиток освітнього закладу. Наша компанія пропонує створення сайту навчального центру і для формування позитивного іміджу, і як рекламний інструмент.

Сайт освітніх курсів під ключ включає такі розділи:

  • Загальна інформація про курси: історія, види навчання, список послуг, вартість.
  • Про нас: викладачі, матеріальна база: методичні посібники та обладнання, сертифікати та документи.
  • Для абітурієнтів та учнів: розклад занять, спеціальні вигідні пропозиції, знижки, акції.
  • Фотогалерея.
  • Корисні статті.
  • Блог, відгуки, запитання-відповіді.
  • Контакти та схема проїзду.

Наші фахівці мають багаторічний досвід роботи, знання, навички для розробки сайту високоякісних навчальних курсів. Ми продумаємо концепцію сайту, фірмовий стиль, ексклюзивний дизайн, ретельно опрацюємо юзабіліті.

З технічної точки зору, ми підберемо оптимальний варіант системи керування контентом, щоб вам було максимально просто керувати веб-ресурсом. Якщо ж вам самостійно займатися редагуванням ресурсу, то ми пропонуємо аудит сайту.

Контент-менеджери нашої студії оформлять та відредагують сторінки з урахуванням ваших побажань. У спектрі наших послуг просування та розкрутка сайту, що дозволить зайняти провідні позиції у видачах пошукових систем.

Невід'ємною частиною будь-якого сайту та віртуальної візитки та корпоративного ресурсу є контент, який розробляється з урахуванням вимоги цільової аудиторії та особливостей вашого закладу. Наші копірайтери проведуть аналіз потенційних клієнтів, відзначать переваги та напишуть унікальні статті, спрямовані на залучення та збільшення лояльності відвідувачів.

Ми пропонуємо замовити сайт із привабливим дизайном, зручною структурою, сео-оптимізований для пошукових систем та наповнений унікальною інформацією докладною та корисною для відвідувачів. Адже тільки якісний інтернет-майданчик стане запорукою успішного розвитку вашого бізнесу.