Сайт - необхідна умова роботи компанії. Функціональний красивий веб-ресурс із презентацією послуг та якісним просуванням привабить клієнтів, допоможе взаємодіяти з клієнтами та партнерами.

Існують три способи створити сайт:

  • Зробити сайт самостійно.
  • Найняти команду розробників.
  • Використати конструктор.

Створення сайту – складний багатоступінчастий процес. Для цього потрібні спеціальні навички та специфічні знання, яких у аматора немає. Багатьом компаніям та підприємцям простіше звернутися за такою послугою до професіоналів.

Найняти топове агентство для розробки та підтримки сайту – ідея непогана. Це збільшує можливість отримати гідний результат, тому що такі компанії готові давати гарантії і дорожать репутацією. Така компанія візьме чималі гроші і за створення сайту, і за обслуговування, якщо воно буде потрібно.

У спробі заощадити бюджет власники бізнесу часто звертаються до фрілансерів-початківців. І часто це призводить до розчарування, коли останнім не вистачає навичок виконати вимоги замовника та розробити гідний проект. Знижуються не лише витрати, а й якість робіт.

Вихід є – конструктори сайтів. Такі сервіси дозволять легко та швидко створити сайт для будь-якого бізнесу з використанням готових шаблонів. Жодних спеціальних знань для цього не потрібно - складну технічну частину робіт вже заздалегідь виконали розробники шаблонів. Все досить легко: ви вибираєте шаблон, визначаєте структуру сайту і наповнюєте його інформацією за шаблоном. Для сайту-портфоліо, що продає, ідеально підходять тарифи «Сайт спеціаліста» і «Сайт компанії, в яких передбачено функціонал для створення портфоліо.

Конструктор поєднує переваги перших двох підходів до створення сайтів: вартість залишається низькою, а технічні ризики зведені нанівець. Результат - простий в обслуговуванні та професійно виконаний недорогий сайт.

Мінус лише один. Зовнішній вигляд вашого сайту може бути схожим на інші сайти. Але подібності легко уникнути - використовуйте авторський контент та оформлення у фірмовому стилі.