З одного боку, продаж туристичних путівок вигідний бізнес, адже ви насамперед реалізуєте мрії у реальність. Ну хто не хоче повноцінно відпочити чи вирушити у захоплюючу подорож? Але перед тим як відкрити туристичну агенцію необхідно розуміти, що налагодити зв'язки з туроператорами та зняти офіс буде недостатньо.

І якщо нещодавно найдієвішим каналом припливу клієнтів вважалося «сарафанне радіо», то сьогодні головне джерело клієнтури – Всесвітня мережа.

Щодня мільйони людей шукають інформацію про подорожі та відпочинок в Інтернеті. Ось деякі запити зі статистики пошукової системи, які запроваджують користувачі, пов'язані з пошуком послуг тур компанії.

Створення сайту туристичної агенції відкриває перспективи для залучення клієнтів, збільшення продажів та успіху вашої компанії. Основне завдання якісно розробити сайт із урахуванням нюансів туристичного бізнесу, психології цільової аудиторії. Майбутніх відпочиваючих мучать тисячі питань, але якщо сайт турфірми приверне з першого погляду, захопити цікавими пропозиціями і вселяє довіру, тріумф компанії гарантований.

Створити сайт тур агентства в студії Лума – це отримати якісний веб-проект, розроблений досвідченими фахівцями, з урахуванням особливостей сфери діяльності, продуманої до дрібниць зручною для відвідувачів структурою, що підвищує конверсію.

Створення сайту туристичної фірми дає можливість широкому колу потенційних клієнтів дізнатися:

  • про компанію та контакти для зв'язку;
  • про цікавий тур: вартість, дати від'їзду/приїзду, що
  • передбачає програма, включаючи тури, що горять;
  • про готелі: рейтинг, популярність, послуги, відгуки;
  • про країни, які хоче відвідати клієнт та вид відпочинку (сімейний, молодіжний, активний, пасивний).

Варто створити сайт турфірми, щоб надати:

  • Цілодобовий доступ для потенційних клієнтів
  • Повне сповіщення про основну інформацію та вигідні пропозиції
  • Можливість броні в режимі онлайн, включаючи онлайн-консультування

До того ж, при створенні сайту для туристичної компанії фахівці нашої студії для найкращої зручності впровадять корисні сервіси. Наприклад, збільшенню лояльності відвідувачів сприятиме і вітрина турів, що горять, і модуль бронювання, і калькулятор вартості туру, погодні інформери, конвектор валют тощо. За вами лише залишиться вибір веб-проекту: сайт-візитка, простий сайт, корпоративний сайт. Ми допоможемо визначитися, а також максимально залучити та розширити клієнтську базу для виведення вашого бізнесу на лідируючі позиції.