Сучасні підприємці дедалі активніше починають використовувати інтернет-просування для розвитку свого бізнесу. Створити сайт для збільшення Просування сайтів продажу товару чи послуг, підвищення впізнаваності бренду, залучення партнерів, сьогодні не забаганка, а необхідність. Засновані помилки підприємців-початківців полягають в економії бюджету на розробці сайту, його просуванні.

Багатьом здається, що створення сайту є кінцевою метою і варто лише запустити проект в Інтернет, як від клієнтів не буде відбою. На жаль, це негаразд. Сайт – це перший крок до успіху, а з кожним наступним щаблем проект має розвиватися, мотивуючи відвідувача повертатися на його веб-сторінки знову і знову.

Перш за все, при розробці сайту, увага приділяється дизайну та структурі. На візуально привабливий сайт, який подобається відвідувачам, підсвідомо хочеться повертатись. Дизайн повинен супроводжуватись інформуванням потенційних клієнтів, що сприятиме збільшенню продажів.

Якісний контент – невід'ємна частина успіху при створенні сайту, але щоб той, хто зайшов на сторінку почав читати, кольорова гама, шрифт, розташування тексту також повинні бути продумані з точки зору зручності та читабельності для відвідувача.

Цікава та корисна інформація, згідно з тематикою, статті, що легко читаються з простим стилем викладу без технічних термінів, зрозумілою структурою тексту, розділеного на абзаци, інформативні заголовки та підзаголовки. Все це сприятиме лояльності аудиторії та відповідно до розвитку створеного сайту.

Зауважимо, що неякісні статті ні про що, із густо напханими ключовими словами у прямому входженні, наприклад, «купити слона Киев», втрачають актуальність при індексації пошуковими системами та негативно впливають на розвиток проекту.

При цьому, в деяких випадках такі тексти можуть навіть завдати шкоди сайту, який не займе або втратить позиції у видачі, буде схильний до санкцій з боку пошукових систем за спам, і відповідно веб-проект не принесе очікуваних результатів.

Періодичне наповнення сайту свіжою корисною інформацією, якій можна довіряти, стане запорукою постійних відвідувачів. А чим більше на сайті будете відвідувачів, тим швидше ви досягнете поставленої мети.

Добре, якщо сайт містить посилання на інші веб-сторінки і навпаки. Хоча з їх розміщенням потрібно бути обережним, оскільки у зв'язку з «посилальним бумом» сьогодні пошукові системи до посилань пред'являють особливі вимоги.

Оптимізація та просування створеного сайту включає дослідження ринку, вивчення цільової аудиторії та визначення потреб з урахуванням усіх нюансів.

Крім оптимізації, закупівлі рекламних посилань та інших методів просування для максимального успіху проекту необхідно знайти контакт і спілкуватися безпосередньо з клієнтами. Тут існує низка інструментів, які допоможуть у досягненні комерційних цілей.

  • Активно використовувати соціальні мережі, щоб охопити додаткові канали за допомогою прямого спілкування з аудиторією.
  • Поштові e-mail розсилки та підписки на новини проекту, що дасть змогу постійно оповіщати потенційних відвідувачів.
  • Форуми, блоги, чати, через які можна ділитися інформацією, відображати рівень своєї компетенції у певній сфері.
  • Інтернет-конкурси, спонсорські програми різних заходів підвищують впізнаваність бренду.

Скориставшись послугами професіоналів у питаннях створення та розкрутки сайту, досягти бажаних результатів буде швидше та простіше, ніж самостійно осягати ази оптимізації та просування. При цьому ключова роль лягатиме не на розмір бюджету, а на якість проведених робіт.