Одна з найважливіших подій у житті – весілля. Підготовка до урочистостей вимагає багато зусиль, адже одружені хочуть, щоб свято запам'яталося не лише їм, а й гостям. Необхідно вибрати вбрання, квіти, прикраси, ресторан, авто – пару чекає маса передвесільної метушні. Найчастіше наречений і наречена користуються послугами весільних агентств, що надають комплексний сервіс і перетворюють натомість в задоволення.

Виходячи з того, що у більшості сучасних людей просто не вистачає часу на нескінченні ходіння містом, то для пошуку використовують Всесвітню мережу. В результаті створення сайту для весільного салону – неминучий крок на шляху до розвитку бізнесу. Але сайт весільного агентства потрібно якісно і грамотно, тому що потенційні клієнти не кожному довірять організацію події, що означає в їхньому житті.

Якісний сайт весільного салону включає не тільки інформацію про компанію, детальний опис послуг із зазначенням вартості, портфоліо, контакти. Але й корисні статті щодо вибору місця проведення свята, ведучого, музики, частування, подарунків, а також фотогалерею весільного вбрання, зачісок, аксесуарів.

Студія Лума пропонує створити сайт весільного салону, що включає усі інструменти для ефективного розвитку вашого бізнесу.

Юзабіліті включає зрозумілу структуру, зручний пошук, легкий доступ до контактних даних, зокрема онлайн-зв'язок з менеджером. Знаходження на веб-ресурсі буде комфортним для ваших майбутніх клієнтів, що, в свою чергу, вплине на підвищення конверсії.

Дизайн, створений спеціально для вашої компанії з урахуванням специфіки сфери діяльності та інших аспектів. При необхідності розробка логотипу, фірмового стилю, що підвищує впізнаваність та рівень довіри до компанії.

Наповнення – якісні, унікальні статті, які цікаві для цільової аудиторії. Тексти оптимізовані для пошукових систем, сприяють просуванню у видачі. До цікавих статей підбираються реалістичні, гарні фотографії, відеоконтент.

Безперервна робота. При розробці сайту весільного салону технічні ресурси та програми підбираються, виходячи з потреб веб-проекту.

Корисні функції зроблять сайт конкурентоспроможним, підвищуючи лояльність потенційних клієнтів.

Крім створення сайту весільного агентства ми пропонуємо постійний розвиток і сео-просування проекту, що дозволить лідирувати серед інших компаній у своєму секторі.