Будь-яке виробництво не буде нормально функціонувати без постачальників сировини та ринку збуту продукції, що виробляється. Сучасна конкуренція настільки висока, що навіть бездоганна якість продукту та конкурентоспроможні ціни не гарантують процвітання компанії.

Одним із важливих моментів побудови виробничого бізнесу полягає в налагодженні збуту та постачання сировини.

Якщо ви вирішили організувати виробничий процес, то вже напевно переглядали різні пропозиції від постачальників, і найімовірніше користувалися для цього інтернетом. Аналогічно і вашу продукцію помітять покупці, якщо її там, де найбільше шукають, тобто у Всесвітній мережі. Найкращим способом для цього стане створення сайту виробничої фірми.

Студія Luma створить сайт для вашого бізнесу будь-якої складності. Ми сформуємо пропозицію виходячи з вашого роду діяльності та бюджету, але навіть найменше вкладення здатне принести результат. Створення сайту-візитки для виробничої компанії відкриває можливість заявити про себе широку аудиторію.

  • Подати весь спектр продукції, ціни, акції, спеціальні знижки та ін.
  • Ознайомити відвідувачів з діяльністю компанії та підкреслити переваги своєї пропозиції.

Сайт виробничої фірми передбачає:

  • Прийом замовлень, платежів та оформлення доставки.
  • Журнал відгуків та пропозицій.
  • Тематичний форум
  • Фотогалерея.
  • Корисні статті.
  • Вакансії
  • Пошук партнерів.
  • Закритий розділ для персоналу (архіви, нормативна та технологічна документація, робочі програми, корпоративна пошта).

Сайт також сприяє просуванню та популяризації торгової марки. Але якщо підприємство працює не за ліцензією вже існуючого бренду, а випускає продукцію власної розробки чи дизайну, тут необхідно створити корпоративний сайт. По суті, це той же сайт-фірми, однак, особливий акцент робиться на унікальність дизайну, що підкреслює ексклюзивність бренду. Оформлення кожної сторінки може відрізнятися, але зберігається фірмовий формат і є головний атрибут – логотип компанії. Корпоративні веб-сайти є обличчям компаній. Тому дизайн, фірмовий стиль - це потужний інструмент, що впливає на створення авторитету компанії, що формує позитивну думку та довіру у клієнтів та партнерів.

Розробка корпоративного сайту аж ніяк не дешевий проект. Але турбуватися із цього приводу не варто. Адже для хорошого старту виробничого бізнесу достатньо замовити простий сайт-фірми, який можна модернізувати згодом до повноцінного корпоративного веб-проекту. Це можливість поетапного інвестування в інтернет-проект та впевненість у ефективності своїх вкладень.