Для компанії, діяльність якої пов'язана зі сферою юриспруденції, першочерговим питанням є пошук клієнтів, які забезпечують рентабельність бізнесу. До того ж із впровадженням інновацій сучасні люди стали високо цінувати свій час. Тому для пошуку потрібної інформації все більше претендентів використовують Всесвітню мережу.

Щомісяця користувачі сотні тисяч разів запитують у пошукових систем відомості щодо юридичних питань.

Сайт юридичної компанії – це інструмент для формування іміджу, і джерело ефективної реклами. Тому для збереження конкурентоспроможності та виходу в лідери просто необхідно організувати надійний інтернет-майданчик. До того ж, як показує практика, наявність власного офісу сьогодні не є обов'язковою, адже зростання юридичних консультацій онлайн (по скайпу, відеочату, електронною поштою, телефоном) стрімко зростає. Тому створити сайт для юридичної фірми варто навіть на перших етапах розвитку.

Слід зазначити, що веб-проект буде успішним лише за умови якісної розробки його професіоналами. Адже сайти, зроблені сумнівними виконавцями на самописних движках або за допомогою нібито «безкоштовного» конструктора з наявністю низки платних послуг – викинуті гроші на вітер. Тільки у разі індивідуального підходу можна створити сайт адвоката, який відображатиме імідж, місію та філософію компанії, залучаючи та викликаючи довіру у потенційних клієнтів.

Фахівці компанії Лума серйозно ставляться до створення сайту для юридичної компанії. Наша мета, щоб сайт залучав та забезпечив потік цільових претендентів, які надалі ставали вашими клієнтами, розвивав поле діяльності юридичної компанії, піднімав авторитетність вашого бізнесу та як результат збільшував прибуток. Ми пропонуємо створення сайту юридичної фірми, який не стане повторенням інтернет-ресурсу конкурента, а буде розроблений індивідуально щодо дизайну, навігації, контенту.

Для молодих юридичних компаній пропонуємо сайт-візитку, що містить відомості про компанію, опис послуг, онлайн-зв'язок та контактні дані. Більш масштабні веб-проекти, крім основних розділів, включають:

  • Підбірний каталог з описом послуг, можливостей, переваг компанії.
  • Новини з розміщенням свіжої інформації про діяльність та події компанії.
  • Портфоліо із прикладами виграшних справ, судовими рішеннями.
  • Відгуки, де клієнти можуть оцінити вашу роботу.
  • Запитання-відповідь, тематичні блоги з розміщенням корисної інформації.
  • Розділи, що підвищують лояльність «Ради юриста» і т.п.

Наша студія надасть у кращому світлі юридичні послуги, сайт компанії підкреслить солідність, надійність та успішність вашого бізнесу. Розробка сайту для юридичної компанії проводиться на основі ретельного аналізу вашої компанії. Ми допоможемо вам йти в ногу з часом, а наші знання та досвід гарантує, що конкуренти залишаться далеко позаду.