Багато користувачів мережі рано чи пізно замислюються про те, що не завадило б придбати свій сайт в інтернеті. Але до справи доходить лише в деяких, тому що створення веб-сайту є дуже складним завданням. А тим часом зробити сайт досить просто. Приділивши кілька годин вивченню мови HTML, можна легко зробити невелику сторінку. Насамперед, слід визначитися із змістом web-ресурсу. Не варто вибирати тему, в якій Ви погано знаєтеся.

Перед початком створення свого порталу подумайте про кількість людей, які цікавляться цим питанням та кількість сайтів конкурентів. Вибираючи для свого web-вузла популярну та широко освітлену в інтернеті тематику, Ви ризикуєте бути його єдиним гостем, тому що вивести такий сайт у топ пошукових систем буде дуже складно.

Після того, як вибрана тема, слід приступати до справи. Для створення веб-сайту Вам буде необхідний HTML редактор. Використовувати текстові редактори, наприклад блокнот, як радять у багатьох підручниках з HTML, дуже не зручно. Найкраще встановити професійний редактор HTML, наприклад Macromedia DreamWeaver. Редактор значно полегшує процес створення web-ресурсу, але повністю розраховувати на нього не варто. Кінцевий код web-сторінки, потрібно перевіряти вручну, тому освоїти мову HTML все-таки доведеться.

При створенні відвідуваного сайту в інтернеті необхідно дотримуватись кількох головних правил. Відвідувачі приходять на ресурс у пошуках потрібної інформації. Дуже яскравий дизайн, банери, що вискакують, набридлива реклама будуть тільки дратувати, і відволікати відвідувача. Створюйте зручну систему навігації, людина, яка прийшла на web сайт, повинна бачити, де вона знаходиться і як перейти на іншу сторінку web-вузла зручно, коли є чат на сайті. Передбачте на веб-сайті форму зворотного зв'язку, щоб гості могли залишати свої коментарі та побажання. Не завантажуйте веб-сторінку графікою та скриптами, це знижує швидкість її завантаження. Оптимізуйте веб-ресурс для різних роздільних здатностей екрана.

Якщо відвідувач працює при нижчій роздільній здатності, може з'явитися горизонтальна смуга прокручування. Різні браузери відображатимуть Ваш сайт по-різному. Перегляньте відображення ресурсу в найбільш популярних на даний момент браузерах - Firefox, Opera і Internet Explorer. Намагайтеся використовувати стандартні шрифти та кольори.

Після того, як сайт буде готовий, необхідно розмістити його у глобальній мережі, щоб він став доступним для відвідувачів. Надання дискового простору для розміщення сайту в інтернет називається хостингом. Про те, як визначити хостинг сайту, повно інформації в інтернеті і про це трохи пізніше. Хостинги бувають комерційні та безкоштовні. Якщо це Ваш перший створений сайт в інтернеті, то краще скористатися безкоштовним хостингом, щоб усвідомити, що до чого. Для серйозного web-вузла напевно потрібен комерційний хостинг.

Етапи створення сайту в Інтернеті.

Створення сайту – креативний важкий та нешвидкий процес за правильного підходу. Існує багато компаній, які пропонують виготовити сайт за день-два і штампують їх десятками і навіть сотнями на місяць. Незважаючи на накопичений досвід у різних галузях, пристрій, дизайн, функціонал кожного сайту щоразу розробляються заново – адже у кожної компанії власні особливості та ситуація на ринку постійно змінюється.

Розробка ідеї для створюваного сайту

  • 1. Збір та аудит вихідних даних.
  • 2. Вибірка та аудит вимог до зовнішнього вигляду та функціональності забилити сайту.
  • 3. Формування структури, постановка завдань створення.
  • 4. Наслідок розробки концепції може бути як технічне завдання.

Розробка структури дизайну для сайту в Інтернеті

  • 1. Виготовлення макета головної сторінки сайту у графічному редакторі;
  • 2. Переговори щодо доопрацювання дизайну головної сторінки, можливе надання додаткових концепцій.
  • 3. Доопрацювання елементів дизайну.
  • 4. Доказ концепції зовнішнього вигляду – макета основної виготовлення інших унікальних сторінок дизайну.

Розробка движка сайту (програмування)

  • 1. Формалізація завдання – від загального опису структури та функцій перехід до конкретних алгоритмів та структур.
  • 2. Підбір двигуна сайту.
  • 3. Заливання системи керування контентом сайту на хостинг, налаштування, налагодження, створення структури.
  • 4. Верстка.
  • 5. Аналіз сайту на кросбраузерність, оптимізація сайту під основні браузери.

Підготовка контенту для веб-сайту в веб.

  • 1. Підбір ключових слів
  • 2. Написання унікальних текстів із оптимальною щільністю ключовиків

Просування сайту

  • 1. Додавання сайту в основних пошукових системах рунета та найбільших каталогах та рейтингах
  • 2. Збільшення посилальної маси.
  • 3. Непошукові методи просування.

Створення сайту візитки в інтернет самотужки

Як створити сайт в інтернеті? Зараз свої сайти в інтернет створюють навіть школярі, процес створення сайту в інтернет так полегшений, що зробити свою сторінку стало зовсім не складно і по силі будь-якій людині, яка вміє читати і писати, а так само змогла хоч трохи освоїти Microsoft Word. Сайт-візитка ж тепер майже обов'язковий атрибут будь-якої солідної фірми, організації.

А що робити, якщо платити гроші, причому не малі, за створення сайту в інтернет, який складатиметься з пари сторінок і рідко оновлюється не хочеться? А це ще не лише гроші, а час та нерви на пошуки тямущих розробників, обговорення структури сайту тощо. Звісно, ​​вихід один: зробити сайт в інтернет самостійно! І це не займе багато часу і навіть може нічого не коштувати.

Навіть якщо ви нічого не розумієте у створенні сайту та веб-дизайні, ви все одно зможете всього за день зробити і наповнити змістом простий сайт, який представлятиме вашу фірму, або нести іншу інформацію. Вам достатньо прочитати просту покрокову інструкцію про створення сайту, вже дотримуючись цієї інструкції, ви зможете зробити основу свого сайту протягом години. Залишиться лише викласти на сайті потрібну інформацію: тексти, файли, документи, зображення тощо.

Причому, як говорилося вище, зробити сайт можна як безкоштовно, так і платно. Другий варіант кращий, але для простої візитівки зовсім не обов'язковий. Тим більше, у другому випадку вам доведеться встати через комп'ютер і оплатити хостинг і домен. Для тих, хто не має поняття, що таке хостинг та домен, варто прочитати інструкцію, посилання на яку дано вище.

Весь процес створення сайту полягає в тому, що вам доведеться встановити на віддалений сервер (він хостинг) движок сайту (CMS). За допомогою цього двигуна буде відбуватися управління сайтом, на цьому двигуні буде працювати сайт. На хостингу ж ваш сайт буде доступний в мережі Інтернет 24 години на добу всім його користувачам.