Сьогодні інтернет-магазини стають дедалі популярнішими у світі. Люди купують в інтернет-магазинах практично все від продуктів харчування до побутової техніки. Купувати в Інтернеті набагато простіше та зручніше, це можна робити, не виходячи з дому. Звичайно, інтернет-магазини можуть бути різними як великими, так і маленькими. Створити інтернет-магазин може будь-яка людина, яка хоче щось продавати і має необхідні знання. При створенні інтернет-магазину потрібно слідувати порадам фахівців.
Насамперед, необхідно визначити, що саме ви плануєте продавати. Після цього потрібно простежити, щоб функціональні можливості сайту були на хорошому рівні. За бажання можна звернутися до веб-студії, але якщо ви самі знаєте все, що потрібно, можна обійтися і власними силами. Також досвідчені програмісти радять не створювати надто багато сторінок та елементів у магазині, які тільки заважатимуть вашим покупцям.
Особливу увагу треба приділити сторінці кожного товару. Звичайно ж, має бути фотографія товару, погодьтеся, купувати те, чого ти не бачиш дуже ризиковано. Крім того, треба додати функцію збільшення фотографії, щоб відвідувач сайту міг детально розглянути товар. Під фотографією має бути розміщено опис товару та вказано, чи є він на складі магазину. Якщо товар зацікавить відвідувача інтернет-магазину, то покупець обов'язково захоче дізнатися через скільки він зможе отримати своє придбання. Для цього необхідно вказати на сторінці товару приблизний термін доставки по країні.
Для зручності можна також додати зображення та посилання на схожі товари, щоб відвідувач міг порівняти різні товари однієї групи. Додатковим плюсом для магазину може бути можливість додавати відгуки покупців.