Розробка корпоративного сайту спрямована насамперед на розвиток бізнесу. Веб студія Лума створить такий ресурс, який стане ефективним інструментом збільшення лояльності ваших клієнтів.

Він буде реалізований як цілодобовий віртуальний офіс компанії, де працюють найкращі співробітники, які завжди на зв'язку. У робочий час онлайн менеджер повинен завжди бути на зв'язку, щоб дати вичерпні відповіді та розповісти потенційним клієнтам про всі переваги компанії, принципи роботи або прийняти замовлення.

У неробочий час із завданнями менеджера цілком може впоратися чат-бот, який підкаже відповіді на часті запитання. У будь-який момент, коли потенційний клієнт звертається до корпоративного сайту за необхідною інформацією, він може отримати відповіді на запитання.

Фахівці веб студії ЛУМА гарантують професійну веб-розробку з адаптивною версткою та унікальним брендованим дизайном! Застосовуємо сучасні технології, робимо SEO оптимізацію, дотримуємося термінів, здаємо проект точно вчасно, працюємо за договором.

Розробка корпоративного сайту компанії поєднує кілька важливих завдань:

  • розширення каналів збуту компанії
  • допомога у пошуку нових ділових партнерів
  • та забезпечення бізнесу потужним інструментом комунікації

Реалізація цих завдань «примушує» сайт працювати на збільшення прибутку компанії. Такий веб-сайт не просто іміджеве представництво в інтернеті, це вектор у напрямі розвитку бізнесу. Повноцінний веб-офіс, який продає товари/послуги та наводить нових клієнтів.

Чому краще замовити корпоративний сайт у веб-студії ЛУМА?

Розробник вашого корпоративного сайту згодом стає партнером, тому що у розвитку бізнесу клієнта існує пряма зацікавленість. Саме тому ми надаємо послуги у комплексі, тобто займаємось просуванням, контекстною рекламою, репутаційним маркетингом. Отримати всі послуги з просування бізнесу через інтернет в одній компанії набагато вигідніше, ніж звертатися до декількох компаній.

Корпоративний сайт – це обов'язковий атрибут успішного бізнесу. Він необхідний не лише для формування іміджу компанії, корпоративний сайт працює як ефективний інструмент внутрішніх та зовнішніх бізнес-процесів, забезпечуючи комунікацію з клієнтами та партнерами.

Навіщо і кому потрібен корпоративний сайт?

Корпоративний сайт компанії – це ефективний інструмент для підвищення лояльності клієнтів. Він чудово служить для комунікації як зі старими, так і новими клієнтами будь-якої серйозної компанії. Більше того, він стає основою додаткового сервісу та розвиває продажі.

Серед наших клієнтів є досвід, коли 65% відділу продажів було замінено онлайн замовлення через особистий кабінет у сегменті b2с.

Для наших корпоративних клієнтів у нас розроблено набір необхідних програмних модулів та плагінів, які вирішують конкретні завдання. У представництвах веб студії ЛУМА можна замовити послугу зі створення сучасного корпоративного сайту, який буде адаптований під всі типи пристроїв і мати оригінальний дизайн. Кожен корпоративний сайт – повністю ексклюзивне рішення, як візуально, так і функціонально – він розроблений для реалізації цілей конкретних цілей вашої компанії.