Всупереч розвитку технологій та впровадження інновацій, мистецтво живопису не перестає залучати сучасне населення Землі та твори художників, як і раніше, оцінюються дуже високо. До того ж, сьогодні для віртуозів пензля та фарб з'явилася чудова можливість представити свої роботи широкому колу шанувальників мистецтва. Адже природне бажання для будь-якого художника полягає в прагненні познайомити зі своїми роботами якомога більше людей.

Раніше аудиторія глядачів робіт майстра обмежувалася лише відвідувачами виставок, галерей, вернісажів, що відбуваються у різних мистецьких салонах. До того ж організувати такий захід досить складно та клопітно. Але сьогодні компанія Лума надає всім творцям унікальну можливість, завдяки якій придбати шанувальників і відповідно покупців можна швидше та набагато економніше, ніж організація виставки. Ми пропонуємо створити сайт художника. Якісний, красивий, надійний інтернет-майданчик, розроблений нашими фахівцями, дозволить прорекламувати свою творчість, розповісти про роботи, плани, залучити відвідувачів.

Розробка сайту художника передбачає продумування ексклюзивного дизайну, який насамперед повинен відобразити характер та пріоритети живописця.

Але крім фірмового стилю дизайн повинен стати тлом для вигідного представлення робіт художника. Якісний сайт художньої майстерні повинен мати зрозумілу структуру та носити інформативний характер. Акцент необхідно зробити на корисний, унікальний контент, який зацікавить відвідувачів і стимулюватиме їх стати вашими постійними клієнтами.

Відмінно підвищує лояльність розділи: відповіді/питання, блог, поради художникам-початківцям та інші теми, актуальні для цільової аудиторії. Звичайно, відвідувачам потрібно докладно розповісти про себе: «біографія», творчий шлях та успіхи у художній сфері – участі, перемоги у конкурсах, експозиціях, у різноманітних популярних заходах.

Але не слід забувати, що замовити сайт для художника насамперед необхідно як бізнес-проект. Для цього на ресурсі вказується перелік послуг із розцінками, зазначаються вигідні пропозиції, акції, знижки, а основний акцент робиться на ваші переваги та відмінності від конкурентів.

І сайт-візитка, і широкомасштабний інтернет-каталог мають містити фотогалерею з якісними, красивими фотографіями ваших робіт. Сайт-галерея художника для зручності розбивається на розділи/підрозділи за жанрами, тематиками, етапами творчості.

Якщо замовити сайт за типом інтернет-магазину, можна оформити кожну позицію: фото, опис, вартість та організувати можливість покупки в режимі онлайн з можливістю різних способів розрахунку та доставки. Сайт із роботами художника – це ваша особиста галерея, яка при правильному підході принесе високий дохід.

За статистикою, половина відвідувачів сайту художника жителі зарубіжжя, тому мати версію сайту різними мовами дуже вигідно. Ми обов'язково допоможемо залучити закордонну аудиторію – багатомовний сайт, створений професіоналами нашої студії – це те, що потрібно!