В умовах жорсткої конкуренції одним із найсучасніших, ефективних способів залучити клієнтів до салону краси – це створити сайт. Надання всього спектра послуг із демонстрацією результатів стане найкращою рекламою. Сайт салону краси – це не тільки можливість заявити про себе, це інструмент просування іміджу. Який сайт салону краси краще створити, щоб досягти максимум ефекту при мінімальних вкладеннях? Одним із найдешевших сайтів є сайт-візитка, проте, його функціонал у стані задовольнити потреби лише невеликих spa-салонів, перукарень та комплексних послуг, що працюють в одному регіоні. Я пропоную створити сайт салону краси, перукарні, а також масажного та косметичного кабінету, солярію та інших вузькопрофільних послуг.

Віртуальні візитки нададуть основну інформацію про салон у будь-який час, при цьому не загубляться як їхні паперові аналоги.

Якщо сайт потрібен для мережі перукарень або різноманітних за видами надання послуг салонам, що працюють під одним брендом, то потрібний простий сайт-фірми або навіть корпоративний сайт. Усі нюанси допоможуть з'ясувати фахівці нашої компанії, надавши безкоштовні консультації з повним обґрунтуванням необхідності кожної функції веб-проекту.

На сайті буде детальний опис кожної послуги, переваги, розцінки та акції, вигідні пропозиції, знижки. Продемонструвати кваліфікацію фахівців, розмістивши інформацію про грамоти, сертифікати, нагороди за участь у конкурсах. Ознайомити користувача з розпорядком роботи, координатами салону та маршрутами проїзду. Розмел відгуки дають можливість дізнатися думки клієнтів, відповісти на питання, детальніше вивчить цільову аудиторію. Корисними будуть також красиві фотографії, оформлені як портфоліо, а також інформаційні статті про переваги тієї чи іншої процедури.

Грамотна побудова та наповнення сайту дозволить охопити більшу частину трафіку і тим самим залучити цільову аудиторію та розширити клієнтську базу. Ось лише частина трафіку за найпопулярнішими тематичними запитами, які вводяться для пошуку необхідної інформації користувачами Всесвітньої мережі.