Інтернет-магазин – це оптимальне рішення для тих, хто хоче збільшити продаж своїх товарів через «Інтернет». Як правило, створення Інтернет магазину – це складний процес. Складність обумовлюється низкою факторів: обсягом Інтернет магазину, наявність механізмів авторизації покупців, інтеграція платіжних та білінгових систем, інтеграція із системами 1C та ін.

Нижній поріг вартості розробки Інтернет-магазину становить 500$. За цю ціну можна розробити просте рішення для продажу Ваших товарів. Такий магазин включає каталог товарів, можливість здійснення он-лайн замовлення, авторизацію покупців, а також адміністраторську систему для управління магазином (додавання, видалення, редагування товарів і цін, перегляд замовлень, коригування сторінок сайту).

Чому ціна на створення Інтернет-магазину збільшується?

Вартість розробки Інтернет-магазинів може становити і досить великі суми: від 500 $. За такі гроші розробляються індивідуальні рішення із низкою специфічних вимог.

У разі включення додаткових можливостей, наприклад, інтеграції бази даних товарів із програмами 1C або зв'язок Інтернет магазину з існуючою білінговою системою компанії, вартість розробки може суттєво зрости.

Також ціна створення Інтернет магазину залежить від кількості товарів та категорій. Одна справа розробити Інтернет-магазин із кількістю товарів 2-3 тисячі та простою структурою, і зовсім інше завдання – розробити Інтернет-магазин із кількістю товарів у кілька десятків тисяч, складною структурою, фільтрами та пошуком. А також з підвищеними вимогами щодо навантаження та безпеки.