Надаємо послуги з виготовлення сайтів у Києві. Виготовлення сайту – це трудомісткий процес, що складається з кількох послідовних етапів. На кожному з них відбувається взаємодія із замовником та узгодження проміжних етапів роботи, пошук кращого рішення, обговорення креативних ідей.

І від ефективності цієї взаємодії багато залежить швидкість розробки сайту. Однак, під час укладання договору ми зобов'язані вказати конкретні терміни створення сайту, тому існує розподіл часу на роботу над кожним етапом.

У веб-студії Лума виготовлення сайту розподіляється так:

  • СТВОРЕННЯ ДИЗАЙНУ САЙТУ -18% часу
  • МАРКЕТИНГОВИЙ АНАЛІЗ - 13% часу
  • РОЗРОБКА СТРУКТУРИ САЙТУ - 11% часу
  • ВСТАНОВЛЕННЯ І НАЛАШТУВАННЯ CMS - 13% часу
  • ОБГОВОРЕННЯ І ВНЕСЕННЯ ПРАВ - 15% часу
  • СЕО ОПТИМІЗАЦІЯ - 12% часу
  • ВИГОТОВЛЕННЯ САЙТУ І НАПОЛНЕННЯ КОНТЕНТОМ - 18% часу

Виготовлення сайту обов'язково включає кілька важливих етапів, без яких неможливо зробити якісний продукт. Якщо буде приділено недостатньо часу на якомусь етапі, то доведеться розплачуватися в процесі просування ресурсу. З тією лише різницею, що буде втрачено дорогоцінний час.

МАРКЕТИНГОВИЙ АНАЛІЗ – 13% часу. Це аналітична робота: вивчення цільової аудиторії, збирання та аналіз інформації про сайти конкурентів. Ми вивчаємо не тільки ті сайти, які замовник вказує як основних конкурентів, але багато інших для того, щоб виявити їхні слабкі та сильні сторони та використовувати у проектуванні хороші ідеї, по можливості посиливши їх. Це важливо, нам потрібно зрозуміти, як вони влаштовані, який функціонал використовується, що можна поліпшити. Ця робота значною мірою вплине на майбутній бюджет просування сайту та визначить обсяг підготовки текстів та внутрішньої СЕО оптимізації.

СТВОРЕННЯ ДИЗАЙНУ САЙТУ—18% часу включає створення блок схем або прототипів всіх сторінок майбутнього веб-сайту і малювання дизайн макетів всіх сторінок сайту. Більшість часу йде на розробку дизайну Головної сторінки. Термін 12-14 днів - це ідеальний термін для роботи над проектом корпоративного сайту з дизайном 5-7 внутрішніх сторінок. За цей час при своєчасному зворотному зв'язку від замовника ми малюємо дизайн макет з урахуванням правок та переробок без верстки на CMS.

РОЗРОБКА СТРУКТУРИ САЙТУ - 11% часу. Розробка структури меню та інтерфейсу - це основний фактор у просуванні та майбутній розкрутці сайту. Вони повинні відповідати основним правилам юзабіліті та задовольняти рекомендації пошукових систем. При створенні сайту ми завжди продумуємо майбутнє можливе розширення функціоналу та передбачувані зміни на сайті. Структуру сайту необхідно проектувати таким чином, щоб вона була легко змінюваною та розширюваною під потреби клієнта.

ВСТАНОВЛЕННЯ І НАЛАШТУВАННЯ CMS - 13% часу. Установка системи керування контентом також вимагає внутрішньої оптимізації. У стандартній CMS є функціонал, який може бути не потрібний на конкретному сайті і тому немає необхідності його встановлювати та витрачати на додатковий час.

ОБГОВОРЕННЯ І ВНЕСЕННЯ ПРАВ - 15% часу. Цей час, який рівномірно розподіляється на весь період роботи над проектом, проте якщо комунікація із замовником у процесі роботи не налагоджується і якщо цей ліміт суттєво порушується і ми не можемо досягти компромісної угоди, то іноді доводиться розлучитися, наприклад, після завершення якогось етапу робіт , тому що співпраця перестає бути взаємовигідною.

СЕО ОПТИМІЗАЦІЯ контенту та сайту – 12% часу. Ця робота проводиться на етапі збирання сайту. Ми робимо аналіз статистики пошукових запитів, формуємо семантичне ядро ​​сайту та проводимо оптимізацію всіх заголовків у текстах під ключові запити.

НАПОВНЕННЯ КОНТЕНТОМ - 18% часу. Цей час використовується на втілення всього того, що планувалося і проектувалося: верстка дизайну, підготовка текстів, створення структури та меню. Після завершення цих робіт сайт заливається на хостинг, реєструється в пошукових системах і далі залишається дочекатися індексації для початку робіт з просування.