Більше половини наших співгромадян активно користуються Інтернетом і багато хто з них проводить там весь свій Web-ресурс під ключ від Агентства Піксельвільний час. Згідно зі статистикою, у середньому цей показник становить 3-4 години на день. Комусь подібна інформація може здатися нецікавою, проте для тих, хто серйозно займається бізнесом, вона має надзвичайно важливе значення. Інтернет-аудиторія в наші дні є основним споживачем послуг та товарів, тому під її уподобання доводиться підлаштовуватися всім гравцям ринку.

Ще кілька років тому власний інтернет-сайт розглядався як інструмент формування іміджу, чи просто модна новинка. Нині ситуація докорінно змінилася. Він є абсолютно незамінною складовою успішного бізнесу та дієвим інструментом інтернет-маркетингу, що забезпечує активне просування товарів та стабільне підвищення попиту на них.

Добре продуманий і грамотно організований сайт - це ваш надійний помічник в електронному бізнесі, що виконує низку важливих функцій:

  • Детальне та доступне уявлення інформації про діяльність компанії, її можливості та досягнення (візитка).
  • Засіб комунікації, що дозволяє спілкуватися з клієнтами, вивчати їх уподобання та потреби, забезпечувати необхідною інформацією, а також забезпечувати техпідтримку.
  • Інформування цільової аудиторії про всі акції, розпродажі та знижки, останні новинки та повне оновлення асортименту.
  • Збір статистичних даних, на основі яких можна оцінювати потенційних клієнтів та розробляти ефективну стратегію онлайн-просування.

Розробка сайтів будь-якого призначення

Окрім високої ефективності, прогресивний інтернет-маркетинг залучає порівняно невеликими витратами на рекламу. Як правило, традиційні методи реклами (у друкованих виданнях, ЗМІ, листівки, флаєри тощо) обходяться набагато дорожче і при цьому часто не дають результату.

За допомогою власного web-ресурсу можна охопити набагато більшу аудиторію, яка нічого не знає про вашу компанію. Вміло підібравши та виграшно представивши всю необхідну інформацію, потенційних клієнтів легко залучити на свій бік та конвертувати у покупців. Це допоможе компанії закріпитись у ніші.

Звертайтеся до професіоналів веб-студії Лума, одним з найпріоритетніших напрямків діяльності для яких є розробка веб-сайтів «під ключ» індивідуально для кожного замовника. Наша діяльність включає створення ідеї, опрацювання стратегії просування, розробку функціоналу, наповнення ресурсу цікавим контентом.