Секрет успіху ресторану та кафе ще нещодавно полягав у грамотному поєднанні приємної атмосфери, гарного інтер'єру, ввічливого персоналу та, звичайно, смачної кухні.

Але через високу конкуренцію у сфері громадського харчування та швидкий розвиток всесвітньої інформаційної комп'ютерної мережі для розвитку ресторанного бізнесу потрібно зробити важливий крок – замовити сайт ресторану.

Почувши від знайомих або з традиційної реклами по телевізору про якийсь заклад, багато сучасних користувачів мережі наберуть його назву в рядку пошукової системи.

Сайт ресторану значно збільшить частку клієнтів і, відповідно, прибуток, якщо він буде зроблений грамотно з урахуванням усіх нюансів. Студія BM-Web пропонує розробити сайт ресторану, тим самим зробити крок на перший рівень розвитку вашого ресторанного бізнесу. Адже хто прагне розвиватися, той хоче стати успішним!

На основі досвіду ми знаємо, що потрібно для створення сайту кафе та ресторану як ефективного інструменту, який формує імідж, підвищує популярність закладу, приваблює відвідувачів, які стають клієнтами.

Стильний дизайн із продуманою та зручною навігацією, де акцент зроблений на родзинку та переваги вашого закладу, значно підвищує лояльність відвідувачів. Професійно розроблений веб-проект вселяє довіру, викликає інтерес ексклюзивним зовнішнім виглядом, підкуповує зручним юзабіліті та спокушає красивими фотографіями затишного інтер'єру, найсмачніших страв, приємного персоналу.

На сайті необхідно розмістити меню з докладними «апетитними» описами та вартістю пропонованих вами страв, розповісти про новинки та фірмові страви, вигідні акції та пропозиції. І навіть коли ресторан закритий, будь-який претендент може зайти на сайт і отримати доступ до меню, цін, інформації про заклад. Можна зробити окремий розділ, де щотижня розміщувати рекомендації шеф-кухаря. У розділі «Відгуки та пропозиції» ви зможете безпосередньо у клієнтів дізнатися про рівень якості сервісу, врахувати побажання та пропозиції. Контактні дані, час роботи, розташування з детальною картою проїзду та навіть віртуальний тур – невід'ємна інформація будь-якого сайту кафе та ресторану.

Окремим напрямком бізнесу громадських закладів є організація замовлення та доставки їжі та сайт – це саме те, що потрібно, адже інтернет-майданчик надає можливість оформити замовлення у режимі онлайн. До того ж через сайт можна замовити столик та забронювати банкетний зал або весь ресторан.

Рекомендуємо оснастити сайт кнопками популярних соціальних мереж, щоб задоволені клієнти могли порекомендувати ваш заклад своїм друзям. Ви зможете інформувати ваших передплатників про акції та знижки, новинки та спецпропозиції.

Слід враховувати, що рестораном можуть зацікавитись закордонні гості, тому можна відразу створити багатомовний сайт. До того ж, збільшується кількість користувачів мобільних пристроїв, тому розробка мобільної версії також стає актуальною.

Ми завжди працюємо у тісному взаємозв'язку із замовником, щоб отримати найкращий результат та створити сайт ресторану, який відповідає і вимогам нашого клієнта, та потребам майбутніх відвідувачів. Грамотно створений сайт, правильно викладена та оформлена інформація про заклад, стане вагомим внеском у розвиток бізнесу.

Створюючи сайт ресторану, ми продумуємо кожен нюанс, у тому числі й з боку сеоадаптації під вимоги пошукових систем. Якщо сайт сподобається пошуковим роботам, значить, він приверне більше відвідувачів. Тому кожному клієнту ми пропонуємо результативну розкрутку та просування сайту, а також аудит.