Торгово-розважальний центр надає відвідувачам можливість поєднати приємний відпочинок та веселі розваги з повноцінним шопінгом на будь-який смак. Відкриття великого торгово-розважального комплексу, безперечно, вимагає вкладення великих коштів. І щоб інвестиції окупилися в найближчому майбутньому, необхідно ретельно скласти концепцію та максимально залучити аудиторію. Враховуючи, що сучасні споживачі необхідну інформацію про товари та послуги шукають в інтернеті, створити сайт торгового центру варто як ефективний рекламний інструмент для залучення відвідувачів і підвищення прибутку.

Веб студія Лума пропонує якісну та професійну розробку інтернет-майданчиків для будь-яких цілей будь-якої складності, у тому числі у нас можна замовити сайт торгового центру. Сайт ТРЦ, пропонований нашою студією, детально розповість майбутнім відвідувачам про маркети, бутіки, салони, фуд-корти, кафе, кінотеатри, зони розваг для дорослих та дітей, розташованих у комплексі.

За статистикою спочатку відвідувачів сайту цікавить контактна інформація зі схемою проїзду до центру з детальним планом магазинів та розважальних зон. Тому розробка сайту торгового центру включає створення зручного пошуку та навігації з урахуванням потреб цільової аудиторії. Ми також пропонуємо розробку інтерактивної карти з адміністративною панеллю. Зручний і «віртуальний тур», який допоможе майбутнім відвідувачам ближче познайомитись із ТРЦ, а інтеграція із соціальними мережами дозволить залучити нових клієнтів.

При створенні головної сторінки сайту розважального центру акцент необхідно зробити на заходи, новини, важливі для відвідувача, а також вигідні пропозиції: акції, знижки, конкурси.

Сайт розважального комплексу має функціонувати як база з довідковою інформацією, надаючи клієнтам максимально повні дані про кожну торгову точку та розвагу з розкладом роботи та прайс-листами, контактними даними.

Орієнтовно створення сайту торгового та розважального центру включає такі розділи:

  • Поверховий план приміщення, або так звана інтерактивна карта (найважливіше для будь-якого ТЦ)
  • Опис закладів (ресторани, магазини, послуги тощо)
  • Загальна інформація та Новинний блог
  • Спеціальні пропозиції
  • Фотогалерея
  • Питання відповідь
  • Відгуки
  • Контакти, зв'язок «онлайн»

Розробка сайту розважального центру спрямована не лише на інформування, а й на залучення, утримання та породження інтересу в аудиторії. Тому важливо розробити дизайн та структуру, поєднуючи естетичність та функціональність. Сайт торгово-розважального центру – це «візитна картка», представництво, яке відіграє першорядну роль у завоюванні симпатії відвідувачів, формуванні позитивного іміджу. Адже якщо веб-сторінки сподобаються, людина обов'язково відвідає ваш комплекс.

Навіть на етапі будівництва сайт-візитка допоможе заявити про майбутнє ТРЦ, інформуючи не лише майбутніх відвідувачів, а й залучаючи орендарів. Надалі корпоративний сайт чи каталог допоможе взаємодіяти з партнерами, а орендарям працювати зі своїм розділом.

Слід враховувати, що сучасні претенденти використовують для пошуку інформації мобільні пристрої. Тому створюючи сайт потрібно враховувати тенденції, що зростають, веб-проект повинен бути зручний для роботи з усіх сучасних пристроїв. Для цього використовуються мобільні програми. Варто також створити багатомовний сайт для залучення іноземних туристів.

Студія Лума розробить стильний, якісний сайт, який стане запорукою успішного розвитку сучасного торгово-розважального центру. Ми пропонуємо постійну підтримку та ефективне просування сайту на просторах всесвітньої мережі.