Не можете самостійно створити веб-дизайн ресурсу? Звертайтесь. Я займаюся розробкою дизайну сайту з нуля – Ви залишитеся задоволені результатом.

Існує кілька варіантів відповіді це питання. Але повноцінне формулювання свідчить, що дизайн web - це процес створення сайтів. При цьому враховується технічна сторона питання, структурування сторінок ресурсу, оформлення у графічних редакторах та передача важливої ​​інформації до мережі. Фахівці перевіряють, чи органічно виглядають кольори, чи дотримуються пропорції, контрастність, баланс картинки загалом.

Етапи, з яких складається процес

  • Ті, хто проектує дизайн веб - будуть писати технічне завдання, яке має заповнити замовник. Так простіше зрозуміти функціонал сайту, зовнішній вигляд сторінок та їхню структуру.
  • Юзабіліті - підбирається найзручніша форма донесення потрібної інформації до користувача, відвідувача ресурсу.
  • графічне оформлення. Тут дизайнер може втілити у життя свої проекти: оригінальні чи консервативні, залежно від переваг замовника. На макеті художник створює своє бачення сайту: колір сторінок, ілюстрації, шрифти, структуру.
  • Верстка потрібна для того, щоб коректно відображався ресурс на різних пристроях. Для цього застосовуються такі технології, як CSS та HTML.
  • Вебмастерінг – це перелік робіт з хостингом, пошукова оптимізація, щоб люди побачили сайт в інтернеті.

Web-дизайнери виконують усі ці функції.

Принципи цього напряму

Щоб розуміти, з чим саме фахівцям доводиться працювати, треба мати уявлення про основні визначення професії.

Баланс у веб-дизайні дозволяє користувачеві розслабитися та уважно озирнутися на сайті. Усі елементи повинні взаємодіяти між собою, створюючи єдине ціле – картинку.

Контраст є виділення одного або двох елементів. Такий прийом одразу змусить людину звернути увагу на макет, адже значущі об'єкти будуть акцентовані.

Ритм дозволяє розмістити всі елементи такій відстані, щоб вони органічно виглядали. Наприклад, у тексті змінюватиметься шрифт, з'являться відступи, міжрядкові інтервали.

Веб-дизайнер повинен постійно вдосконалювати свої навички у створенні сайтів. Від цього процесу залежить успіх розвитку будь-якого проекту.